Małgorzata Rozenek jest mamą trójki dzieci, a jej najmłodszy syn przyszedł na świat niecały miesiąc temu. Henryk to pierwszy owoc jej związku z Radosławem Majdanem, o który para starała się przez dwa lata. I chociaż wydawałoby się, że prezenterka ma już spore doświadczenie w byciu mamą, to każda ciąża jest inna i można przeżywać ją na różne sposoby. Dlatego też nawet mama kilkorga dzieci może mieć czasem wątpliwości związane z rodzicielstwem i pytać o rady inne kobiety lub specjalistów. Małgorzata Rozenek postanowiła skorzystać z pomocy swoich obserwatorów i prosić o wskazówki w temacie picia kawy podczas karmienia piersią.

Małgorzata Rozenek dostała radę od Anny Lewandowskiej

Rozenek nie ukrywa, że pierwsze tygodnie w roli młodej mamy są dla niej ciężkie. Żona Radosława Majdana odzwyczaiła się już od wstawania w nocy i konieczności dostosowania swojego trybu dnia do potrzeb dziecka. W końcu jej synowie - Stanisław i Tadeusz, są już nastolatkami.

Dużym problemem są dla niej właśnie nieprzespane noce: - Kawę. Kroplówką. Błagam powiedzcie, że matka karmiąca może pić kawę i ile, żeby Henryk nie odczuł - napisała na swoim Instagramie.

Z pomocą przyszły jej obserwatorki, a także Anna Lewandowska, która niedawno również została mamą. - Gosiu, pisałam o tym na blogu. Można, ale w odpowiedniej ilości. Znam temat - napisała trenerka. Ze wspomnianego artykułu możemy dowiedzieć się, że kobietom karmiącym zaleca się ograniczenie spożywania kawy, gdyż kofeina może przenikać do mleka i powodować drażliwość noworodków oraz problemy ze snem.

- Zaraz poczytam, jak uda mi się otworzyć chociaż jedno oko - odpowiedziała na poradę wyraźnie zmęczona Małgorzata Rozenek.