Anna Lewandowska urodziła! Na świat przyszło drugie dziecko polskiej power couple, a szczęśliwą nowiną pochwalił się Robert Lewandowski na Instagramie. Tym samym dowiedzieliśmy się, że Ania urodziła córeczkę, a mała Klara została starszą siostrą. Lewandowscy od razu zdradzili, jak nazwali swoją córkę - zdecydowali się na imię Laura. Pod postem posypały się gratulacje od setek fanów, a także znanych gwiazd. Komentarze zostawili m.in. Marina Łuczenko-Szczęsna, Magda Mołek, czy Jakob Kosel.

Anna Lewandowska urodziła drugie dziecko

O drugiej ciąży Anny Lewandowskiej dowiedzieliśmy się w listopadzie 2019 roku w trakcie meczu Bayernu z Olympiakosem, kiedy to Robert w 69. minucie meczu, tuż po zdobyciu gola dla swojej drużyny, włożył piłkę pod koszulkę oraz wsadził kciuk do ust. Taką samą "cieszynką" 3 lata wcześniej obwieścił, że Ania jest w ciąży z Klarą.

Pierwsze zdjęcie Anny Lewandowskiej z ciążowym brzuszkiem pojawiło się na jej Instagramie. Trenerka opublikowała fotografię z siłowni i zaznaczyła przy tym, że nie zamierza rezygnować z treningów, a nawet poprowadziła kolejny Camp by Ann, bo - jak podkreślała - ciąża to nie choroba. W końcu kiedy była w pierwszej ciąży z Klarą, również pozostawała bardzo aktywna. Swoją miłością do sportu zaraziła również 3-letnią córkę, która chętnie ćwiczy z mamą w domu, a nawet towarzyszy jej podczas sportowych obozów.

Drugie dziecko Lewandowskich: Laura Lewandowska

Drugie dziecko było marzeniem Lewandowskich, jednak nie sądzili, że ciąża przydarzy im się tak szybko. - Druga ciąża była dla nas radosną niespodzianką. Chcieliśmy jej bardzo, ale odrobinę później. Gdy mówiłam o tym Robertowi, byłam zszokowana, bo przede mną były wrześniowe aktywności. To na pewno nie był "Plan by Ann"! - mówiła w wywiadzie dla serwisu "Sportowe Fakty" Anna Lewandowska. 

Serdecznie gratulujemy!

Zdjęcia drugiego dziecka Lewandowskich obejrzycie w GALERII.