Anna Lewandowska urodziła! Robert Lewandowski został ojcem! To pierwsze dziecko pary i chyba najgłośniejsze rozwiązanie ostatnich lat. A z pewnością była to najważniejsza ciąża w Polsce! Bo ciąża Anny Lewandowskiej od momentu ogłoszenia aż do rozwiązania była tematem numer jeden w polskich mediach. Dla dziecka Anny Lewandowskiej wymyślano imię i płeć (obstawiono, że Lewandowska urodzi córkę). Spekulowano nawet, gdzie i kiedy urodzi Anna Lewandowska. Dziś już wiadomo! Anna Lewandowska w końcu urodziła! Tym samym Lewandowscy po raz pierwszy zostali rodzicami.Na świat przyszła Klara Lewandowska. Poznajcie wszystkie szczegóły dotyczące polskiego "royal baby"!

Anna Lewandowska w ciąży, ciąża Anny Lewandowskiej, Lewandowska urodziła albo ciążowy brzuszek Anny Lewandowskiej to jedne z najchętniej wyszukiwanych haseł w polskim Internecie. Niedawno Olivier Janiak niechcący zdradził, że Lewandowska za chwilę urodzi. A dziś zagadka w końcu została rozwiązana! Anna Lewandowska urodziła! Autorka bloga Healthy Plan by Ann właśnie została mamą! A Robert Lewandowski, czyli najlepszy polski piłkarz, ojcem. I jest już pierwsze zdjęcie Klary Lewandowskiej!

O ciąży Anny Lewandowskiej mówiono jeszcze zanim trenerka oficjalnie oświadczyła, że spodziewa się dziecka. Snuto domysły, kiedy Robert Lewandowski zostanie ojcem i jak długo będziemy czekać na nasze polskie „royal baby”. Gdy Lewandowski zrobił na boisku tzw. cieszynkę – nie było już wątpliwości. Wówczas oczy całego kraju zwróciły się ku Annie Lewandowskiej, żonie Roberta. I rozpoczęto oczekiwanie na dziecko Lewandowskich.

Anna Lewandowska nie chwaliła się zbytnio ciążowym brzuszkiem, a swoje krągłości zaprezentowała po raz pierwszy dopiero będąc już w piątym miesiącu ciąży! Zrobiła to na Gali Mistrzów Sportu. Wielu zastanawiało się, jak trenerce udało się tak długo ukrywać ciążowy brzuszek. Lewandowscy chcieli bowiem jak najdłużej dobrą nowinę zachować tylko dla siebie. Niestety, gdy ciążowy brzuszek Anny Lewandowskiej zaczął być już widoczny, para nie miała wyjścia. Robert oznajmił dobrą nowinę światu.

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska w przepięknej sesji dla "Gali" [WSZYSTKIE ZDJĘCIA]

Lewandowska postanowiła w ciąży kontynuować treningi i nie zaprzestała ćwiczeń. Od razu zaczęto się zastanawiać – czy Anna Lewandowska urodzi w Polsce czy w Niemczech, czy Robert Lewandowski będzie miał syna czy córkę? Wybierano nawet imiona, sugerując że para spodziewa się dziewczynki i da jej na imię Klara. Dziś już wszystko jasne! Polska doczekała się upragnionego dziecka Lewandowskich.

Wiadomością pochwalił się Robert Lewandowski. Na swoim fanpage'u na Facebooku Lewandowski napisał, że dziś, 4 maja, razem z Anią zostali szczęśliwymi rodzicami córeczki, Klary. Robert podziękował też żonie za wytrwałość. Lewandowski podpisał zdjęcie: dumny tata. Annie i Robertowi już pogratulowała Marina Łuczenko-Szczęsna. Co ciekawe, malutka Klara Lewandowska ma już... konto na Instagramie! Zostanie najmłodszą gwiazdą polskiego Internetu?

My także serdecznie gratulujemy młodym rodzicom!

POLECAMY TEŻ: Anna i Robert Lewandowski - tak pozowali "Gali". Wyjątkowa sesja!

ZOBACZCIE TEŻ SEKSOWNĄ SESJĘ ROBERTA LEWANDOWSKIEGO>>