Anna Lewandowska urodziła? Anna Lewandowska została mamą?! Robert Lewandowski został ojcem?! Wśród fanów Lewandowskich od kilku dni trwa spore poruszenie. Otóż, jak donosiły media, Anna Lewandowska miała urodzić córeczkę pod koniec kwietnia. Czyli dokładnie teraz! Co więcej, od kilku dni na Instagramie Lewandowskiej nie pojawiało się żadne nowe zdjęcie trenerki. A to oczywiście spotęgowało emocje. Kilka portali internetowych spekulowało także, że poród już miał miejsce, tylko Lewandowscy postanowili jeszcze o tym nie informować. A jak jest naprawdę? Otóż Anna Lewandowska rzeczywiście pochwaliła się dziś gorącym newsem. Ale... nie dotyczy on jej ciąży! Czego w takim razie?

Anna Lewandowska poinformowała dziś fanów, że już wkrótce ukaże się jej nowa książka! Chodzi o poradnik Healthy Mama - Poradnik Zdrowej Mamy. Poradnik Lewandowskiej trafi do księgarni już 24 maja. Tak sama Ania Lewandowska mówi o swojej książce na swoim blogu:

Niebawem sama będę mamą. Przygotowywałam się do tej roli bardzo długo i jest to jedno z najważniejszych zadań w moim życiu. Chciałabym obdarzyć dziecko najbardziej wartościowym prezentem na start – ZDROWIEM.

Anna Lewandowska już od kilku lat prowadzi cykl warsztatów dla przyszłych mam. Sama pozostawała też aktywna przez cały okres ciąży - pływała, wykonywała treningi, spacerowała. Swoimi poradami dzieliła się z innymi kobietami w ciąży za pośrednictwem social mediów.

Książkę pisałam przez cały okres ciąży. Znalazły się w niej porady dotyczące diety, aktywności fizycznej oraz opieki medycznej przed, w trakcie i po ciąży. Dodatkowo spisałam parę słów dotyczących równie ważnej w tym okresie równowagi psychicznej. (...) Przygotowałam dużą porcję zdrowych przepisów kulinarnych oraz zestawy treningowe na każdy trymestr ciąży. Nad częścią merytoryczną dotyczącą zdrowia (badań lekarskich itp.) czuwali eksperci: lekarze i profesorowie – znajdziesz tu wiele przygotowanych przez nich, pomocnych zaleceń medycznych - wyjaśnia Lewandowska.

W poniedziałek, 24 kwietnia, Lewandowska podzieliła się więc newsem dotyczącym książki, zaś w niedzielę opublikowała zdjęcie ze spotkania z przyjaciółmi. A więc okazuje się, że Ania i Robert jeszcze nie zostali rodzicami. Ale ten dzień zbliża się wielkimi krokami! W końcu "baby shower" Lewandowskiej odbył się już pod koniec marca, a zwykle taka "impreza" ma miejsce tuż przed rozwiązaniem. Pozostaje więc cierpliwie poczekać, aż na świecie pojawi się Klara Lewandowska.

ZOBACZ TAKŻE: Piękna Anna Lewandowska w sesji dla "Gali" sprzed 4 lat. Bardzo się zmieniła?