Anna Lewandowska urodziła drugie dziecko - to zdecydowanie najważniejsza dziś wiadomość w świecie polskiego show-biznesu. Radosną informację o narodzinach dziewczynki przekazał w środę rano dumny ojciec. Robert Lewandowskizamieścił na oficjalnym profilu na Intagramie swoje zdjęcie z nowo narodzoną córką na rękach i przy okazji zdradził, że razem z żoną nazwali ją imieniem Laura. Sekcję komentarzy momentalnie zalała fala gratulacji od tysięcy internautów. Wpisy z powinszowaniami dla Lewandowskich pozostawiła też cała plejada gwiazd, w tym popularne WAGs. Zobacz, jak znane osoby gratulują Ani i Robertowi.

Gwiazdy gratulują Lewandowskim drugiego dziecka

Życzenia dla świeżo upieczonych rodziców zostawili m.in. koledzy Roberta Lewandowskiego z piłkarskiej murawy: Michał PazdanKamil GlikSławomir PeszkoMario Götze z żoną Ann-Kathrin Götze.

- Gratulacje kochani - tak krótko skomentowała wpis Marina Łuczenko-Szczęsna.

Siorka to najlepsza sprawa na całym świecie. Klara jest szczęściarą. Gratulacje - napisała Sara Boruc-Mannei.

Wśród tysięcy komentarzy z serdecznościami nie zabrakło także miłych wiadomości od gwiazd polskiej telewizji, estrady i sportu.

Gratulacje kochani. To jest najlepsza wiadomość od ładnych paru tygodni - napisała nowa prowadząca "Dzień Dobry TVN", Paulina Krupińska.

Fantastycznie. Pozdrawiam serdecznie - napisała z kolei dziennikarka Monika Olejnik.

- Cudownie!!! Gratulacje dla Was - napisał Qczaj.

GRATULACJE! ZDRÓWKA I SZCZĘŚCIA od cioci Cleo - napisała autorka hitów "Za krokiem krok" i "Łowcy gwiazd".

Redakcja Gala.pl przyłącza się do tych życzeń.

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska równo trzy lata temu została matką. Zobacz, jak świętuje urodziny Klary [ZDJĘCIA]