Urodziny Anny Lewandowskiej nie umknęły uwadze setkom tysięcy jej fanów, którzy 7 września zalali wszystkie profile sportsmenki w mediach społecznościowych ogromną falą życzeń. Anna Lewandowska skończyła 29 lat i już w dniu urodzin postanowiła serdecznie podziękować wszystkim za każde miłe słowo. Co ciekawe, gwiazda opatrzyła swój swój post na Instagramie zdjęciem, na którym pozuje w niezwykle krótkiej sukience, która odsłoniła jej bardzo zgrabne nogi. Trzeba przyznać, ze Anna Lewandowska w zaledwie 4 miesiące po porodzie prezentuje się niezwykle seksownie.

ZOBACZ: ANNA I ROBERT LEWANDOWSCY z Julią Roberts w Weronie! Co tam robili? Sprawdź!

Anna Lewandowska pokazuje sexy nogi w mini

Anna Lewandowska pomimo osiągnięcia olbrzymich sukcesów, nadal pozostała dość skromną dziewczyną. Dowodem na to są właśnie m.in. jej relacje z fanami i obserwatorami, z którymi pozostaje w stałym kontakcie. Co napisała im w dniu swoich 29. urodzin?

Dziękuję Kochani za mnóstwo wiadomości, filmiki, przesłane zdjęcia z życzeniami, za wszystkie miłe gesty i dobre słowa. Tak jak zawsze powtarzam - dobra energia wraca. Z całego serca Wam dziękuję! - napisała Anna Lewandowska na Instagramie.

Urodzinowy post Anny Lewandowskiej na Instagramie, gdzie jej profil obserwuje już ponad 1,4 mln użytkowników serwisu, możecie sprawdzić poniżej. Z kolei więcej najnowszych zdjęć Ani znajdziecie już teraz w naszej GALERII.