Anna Lewandowska, mimo że może pozwolić sobie na ubrania i dodatki od najlepszych światowych projektantów, często decyduje się wspierać polskie marki. Ostatnio trenerka na swoim profilu na Instagramie pokazała codzienny strój składający się z trencza, bluzki w paski, dżinsów oraz białych, sznurowanych butach. I chociaż chętnie odwzorowalibyśmy na sobie na sobie całą stylizację Anny Lewandowskiej, to naszą uwagę zwrócił najbardziej klasyczny longsleeve w paski, który pochodzi od polskiej marki. Bluzkę w tym stylu powinna mieć w szafie każda z nas.

Anna Lewandowska w bluzce polskiej marki

Bluzka w paski Anny Lewandowskiej to projekt Hibou - firmy, której fankami są m.in. Małgorzata Socha, Kasia Tusk, czy Marta Żmuda-Trzebiatowska. Dla tych z Was, które są zainteresowane kupnem modelu, mamy dobrą wiadomość - bluzka jest dostępna na stronie internetowej marki w promocyjnej cenie. "Longsleeve w paski" kupicie już za 135,15 złotych. 

Bluzki w paski - trend 2019

Bluzka w paski będzie świetnie wyglądała noszona o każdej porze roku. Wiosną i jesienią sprawdzi się wetknięta w spodnie, zestawiona z płaszczem lub pikowaną kurtką i sznurowanymi botkami, a latem możecie nosić ją do dżinsowych szortów lub zwiewnych spódnic. T-shirty w paski są modne nieprzerwanie od 1858 roku - najpierw były znakiem rozpoznawczym francuskiej marynarki wojennej, a kilkadziesiąt lat później pojawiły się na wybiegu Chanel. Były ulubionym elementem garderoby m.in. Brigitte Bardot oraz Audrey Hepburn. Noszone do dżinsów i płaszcza są świetnym składnikiem nonszalanckiej stylizacji w paryskim stylu.