Wczoraj wieczorem całą Polskę obiegła informacja o tym, żeAnna Lewandowska jest w ciąży! Fani dowiedzieli się tego od piłkarza, Roberta Lewandowskiego, męża Ani, który wsadził piłkę pod koszulkę, a palec włożył do buzi zaraz po tym, jak strzelił piękną bramkę podczas meczu Bayern Monachium – Atletico Madryt. Niedługo po tym Anna Lewandowska sama potwierdziła tę informację na swoim Instagramie, czym wywołała lawinę komentarzy, gratulacji i życzeń powodzenia podczas ciąży. Lewandowskiej gratulowali m.in. Sara Boruc, Marina Łuczenko, a nawet prezydent Andrzej Duda!

HOT NEWS: ANNA LEWANDOWSKA JEST W CIĄŻY! Ania i Robert Lewandowscy zostaną rodzicami

Mąż gwiazdy sportu i fitnessu zdradził też, że Ania jest już w piątym miesiącu ciąży, co oznacza, że ich dziecko przyjdzie na świat prawdopodobnie w kwietniu przyszłego roku. Pytaniem, które nurtowało wszystkich fanów Lewandowskich, brzmiało jednak: chłopiec czy dziewczynka?

ZOBACZ: ANNA LEWANDOWSKA W CIĄŻY! Kto pogratulował jej i Robertowi Lewandowskiemu?

Robert Lewandowski zaraz po meczu z Atletico Madryt udzielił wywiadu, w którym powiedział, że zna już płeć dziecka, choć wolałby się nią póki co nie chwalić. Okazuje się jednak, że Ania Lewandowska było nieco bardziej niecierpliwa. I dzięki temu już wiemy, jakiej płci jest dziecko Lewandowskich!

Trenerka fitness umieściła na swoim instagramowym profilu zdjęcie męża, który "przybrał ciążowy brzuszek". Wspomniała też, że jest bardzo szczęśliwa. Fani gratulowali jej w licznych komentarzach, często pytając o płeć potomka. Ania w końcu musiała się nieco zniecierpliwić tymi pytaniami i postanowiła na nie w końcu odpowiedzieć. Co napisała?

POLECAMY: ANNA LEWANDOWSKA Sport jest całym jej życiem. Będzie ćwiczyć w ciąży? [ARCHIWALNE ZDJĘCIA]

W jednym z komentarzy Anna Lewandowska zdradziła, że para czeka na dziewczynkę! Po tej deklaracji ilość gratulacji od razu się zwiększyła! Obecnie parze na Instagramie pogratulowały już niemal 82 tysiące fanów!

Jesteście wśród nich?

Zobaczcie piękną wspólną sesję Roberta i Ani Lewandowskich w "Gali"

oraz poznajcie bliżej Anię Lewandowską