Anna Lewandowska pojawiła się na premierze filmu "Proceder", jaka odbyła się w Multikinie w Złotych Tarasach w Warszawie. Trenerka od jakiegoś czasu przebywa z mężem i córką Klarą w Polsce. Długi weekend rodzina Lewandowskich spędziła z najbliższą rodziną. W czwartek po południu, 14 listopada, Anna promowała swoją najnowsza książkę "Baby by Ann". Wieczorem gościła zaś na galowej premierze. Lewandowska w drugiej ciąży czuje się bardzo dobrze, tym bardziej, że to już drugi trymestr - a ten uchodzi za najprzyjemniejszy. Anna napisała ostatnio na Instagramie, że ciąża to nie choroba, w związku z tym planuje wciąż być aktywna, trenować, a nawet poprowadzi swój obóz sportowy (wszystkie miejsca wyprzedały się w kilka minut!). Podczas spotkania autorskiego wokół "Baby by Ann" żona Roberta Lewandowskiego zaznaczyła jednak, że zamierza uważnie słuchać swojego organizmu i jeśli poczuje, że potrzebuje spokoju i relaksu, na pewno zwolni tempo. "Zdrowie jest najważniejsze. Zdrowa mama to zdrowe dziecko" - powiedziała trenerka.

Anna Lewandowska na premierze filmu "Proceder" była ubrana tak, by nie podkreślać specjalnie ciążowego brzuszka. Miała na sobie białą marynarkę z wyraźnie zaznaczoną linią ramion oraz czarny zestaw: top z koronką i proste spodnie. Stylizację uzupełniły czarne botki ze srebrnymi noskami oraz mała torebka marki Saint Laurent. ZOBACZ zdjęcia trenerki w naszej GALERII>>

O czym jest "Proceder"? Jak czytamy na filmweb.pl, film opowiada historię znanego rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach, zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. W rapera wcielił się Piotr Witkowski, w pozostałych rolach zagrali m.in. Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Kożuchowska, Antoni Pawlicki, Jan Frycz i Gabriela Muskała. Film był pokazywany na tegorcznym festiwalu w Gdyni.