Anna Lewandowska przyleciała do Polski, by wziąć udział w spotkaniu autorskim. Trenerka spotkała się z fanami i czytelnikami w czwartek, 14 listopada, w Warszawie. Spotkanie było oczywiście poświęcone najnowszej książce Lewandowskiej - "Baby by Ann" (Burda Książki). W nowym poradniku trenerka zawarła porady dotyczące żywienia najmłodszych, podzieliła się własnymi doświadczeniami, a także zamieściła w książce wiele rodzinnych zdjęć.

Na spotkaniu z Anną Lewandowską, jakie odbyło się w Smart Kids Planet na PGE Narodowym, pojawiło się wiele mam - obecnych i przyszłych, a także dzieci. Rozmowę na żywo z trenerką przeprowadziła Natalia Hołownia, redaktor prowadząca serwisu Gala.pl. W wywiadzie Anna zdradziła m.in., jak zmieniało się codzienne menu Klary, a także jak dba o siebie w ciąży. Najważniejsze, to odpowiednio się odżywiać i postawić na ruch. Zdrowa mama to zdrowe dziecko - przekonywała autorka "Baby by Ann". Lewandowska zdradziła także, że jej ulubioną potrawą w dzieciństwie była zupa pomidorowa przygotowana przez jej mamę.

Anna Lewandowska w tym roku wydała dwie publikacje - obok "Baby by Ann" również kalendarz na 2020 rok. Trenerka ma ponad 2 miliony fanów na Instagramie. Teraz, gdy jest w drugiej ciąży, dostaje bardzo wiele zapytań od przyszłych mam. Kobiety chcą wiedzieć, na jakiej diecie jest Lewandowska, jak i ile ćwiczy, czy w ciąży rezygnuje z jakichś aktywności. Odpowiedzi na te wszystkie pytania Lewandowska zawarła w swoich poprzednich książkach, m.in. "Healthy mama" oraz "Zdrowe gotowanie by Ann" (obie ukazały się nakładem wydawnictwa Burda Książki). Najnowsza - "Baby by Ann" - to kompendium wiedzy na temat zbilansowanego żywienia najmłodszych.

Zobacz ZDJĘCIA ze spotkania autorskiego z Anna Lewandowską>>