Anna Lewandowska dołączyła do właśnie #TeamHuawei, a tym samym – podobnie jak jej maż, została twarzą najnowszej linii telefonów marki. Obecność Lewandowskiej w zespole została ogłoszona 8 listopada w Warszawie podczas uroczystości w Zamku Ujazdowskim. Trenerka, dietetyczka i przedsiębiorczyni wybrała dla siebie na tę okazję czary garnitur i szpilki na cienkim obcasie w tym samym kolorze. Ania pojawiła się na uroczystości w nowej fryzurze, na którą składa się jej równo przycięta grzywka, którą pokazała swoim fanom na Instagramie zaledwie kilka godzin wcześniej. Dlaczego zdecydowała się na taką zmianę? Tego dowiecie się na Gala.pl już bardzo niedługo!

Anna Lewandowska dołączyła do #TeamHuawei

Dlaczego Anna Lewandowska zdecydowała się dołączyć do #TeamHuawei? Jak twierdzi marka, ta jedna z najbardziej znanych i cenionych trenerek w Polsce doskonale wpisuje się w hasło „Make it possible”, które przyświeca brandowi. Lewandowska jest założycielką popularnego bloga Healthy Plan by Ann, na którym promuje zdrowy styl życia i aktywność fizyczną. Jest też twórczynią marki Foods by Ann oraz współtwórczynią bloga i sklepu Baby by Ann. Stworzyła aplikację Diet & Training by Ann oraz wydała kilka książek i DVD poświęconych aktywności fizycznej i zdrowej diecie. Jest także prezesem stowarzyszenia Olimpiady Specjalne Polska, w którym wspiera sportowców z niepełnosprawnością intelektualną oraz współwłaścicielem centrum treningowego Healthy Center by Ann. Każdego dnia inspiruje Polaków, udowadniając, że w walce o marzenia kluczowe są wytrwałość, ciężka praca i wiara w siebie.

#TeamHuawei - z kogo się składa?

Kapitanem „drużyny Huawei” wciąż jest mąż Anny, Robert Lewandowski, ambasador marki w Polsce. Poza nimi w skład tego teamu wchodzą także Kuba Wojewódzki, jeden z najbardziej znanych dziennikarzy w Polsce; wokalistka i kompozytorka Sarsa; prezenter i dziennikarz Krzysztof „Jankes” Jankowski; modelka Karolina Pisarek; aktorka Marta Wierzbicka; model Jakob Kosel; kucharz Damian Kordas, zwycięzca IV edycji Master Chef; youtuberki Karolina Pielesiak i Natalia Szymaniec, twórczynie kanału Szparagi, a także fotografowie Błażej Jeliński i Michał „WES” Wesołek.

Myślicie, że Anna Lewandowska odnajdzie się w tym teamie? Trzymamy za to mocni kciuki! Ekskluzywny wywiad z gwiazdą z okazji jej dołączenia do #TeamHuawei znajdziecie już po weekendzie na Gala.pl!