Anna Lewandowska została ambasadorką 4F. Polska marka odzieży i akcesoriów sportowych zdecydowała się na współpracę z trenerką, która ma charakter długoterminowy. Żona Roberta Lewandowskiego będzie występowała w reklamach marki, a także nosiła ich produkty podczas treningów zarówno w Polsce, jak i za granicą. - Współpracę z 4F traktuję jako kolejny krok bazujący na moim doświadczeniu. Dzięki temu projektowi będę mogła sprawdzić się w nowych obszarach - po wielu latach treningów, doskonale wiem, jak ważny jest odpowiedni strój sportowy, który powinien zapewnić maksymalną swobodę ruchu przy jednoczesnym wsparciu trenującego. Wierzę, że droga, którą wybraliśmy wraz z 4F pozwoli nam zarazić pasją do sportu jeszcze więcej osób! - mówi o współpracy Lewandowska.

Lewandowska rozpoczęła współpracę z 4F

Efektem współpracy Anny Lewandowskiej z 4F jest pierwsza kampania, w której wystąpiła właśnie trenerka. #WELOCOMETOTHECLUB ma za zadanie zapraszać do świata marki, w którym każdy entuzjasta aktywności fizycznej znajdzie coś dla siebie. Wszystkie produkty rekomendowane przez Annę Lewandowską wyposażone są w odpowiednie technologie, które wspierają trenującą, tak by aktywność fizyczna stała się jeszcze większą przyjemnością. W stanikach i legginsach zastosowano specjalne wykończenie 4F Dry, które zapewni suchość nawet podczas intensywnego treningu, a elastyczne, kryjące materiały doskonale dopasują się do każdego rodzaju sylwetki.

W kolekcji, którą rekomenduje Anna Lewandowska, znajdziemy produkty w stonowanej, kobiecej kolorystyce, uzupełnione o delikatne, ale jednocześnie efektowne detale. Czerń zostaje przełamana elementami w kolorze różowego złota, a błysk i mat tworzą perfekcyjny duet z dopełnieniem w postaci motywów zwierzęcych. Dla siebie znajdą coś też osoby, które potrzebują dodatkowej energii płynącej z koloru podczas wysiłku fizycznego - energetyczny turkus połączony z motywami geometrycznymi.

Zdjęcia z kampanii Anna Lewandowska x 4F obejrzycie w galerii.