Anna Lewandowska po raz kolejny występuje w kampanii marki Calzedonia. Trenerka promuje nową kolekcję marki, pozując w seksownych rajstopach. Przypomnijmy, że Lewandowska jest polską ambasadorką Calzedonii. Regularnie pojawia się na pokazach marki we Włoszech, miała teŻ okazję poznać osobiście globalną twarz Calzedonii - nagrodzoną Oscarem aktorkę Julię Roberts. Z nowej kolekcji Anna wybrała m.in. rajstopy w modne zwierzęce wzory, a także klasyczny model w estetyce retro - pokryty drobnymi czarnymi kropeczkami. Wszystkie zdjęcia z sesji Anny Lewandowskiej dla marki Calzedonia obejrzysz w naszej GALERII.

CALZEDONIA - kolekcja rajstop 2019

W sezonie wiosna/lato 2019 między nowymi dodatkami i klasycznym stylem Calzedonia proponuje szeroki wybór produktów idealnie wpasowujących się w trendy prosto z wybiegów ostatnich tygodni mody. W najnowszej kampanii marki już po raz kolejny wystąpiła jej ambasadorka - Anna Lewandowska, która zaprezentowała kilka modnych stylizacji z rajstopami Calzedonia w roli głównej.

Klasyczne, ponadczasowe wzory, jak paski czy krata, są niezbędne podczas słonecznych, wiosennych dni. Ponadto, aby uzupełnić nienaganną stylizację, warto sięgnąć po kobiece groszki w dowolnych rozmiarach i fakturze.

Calzedonia oferuje też drapieżne zwierzęce wzory, które właśnie wróciły do mody, zaś w latach 50. i 60 można było znaleźć je w szafie każdej kobiety. Zwierzęce nadruki mają wyjątkowy, ponadczasowy charakter i można je nosić jako total look lub element kontrastowy dowolnej stylizacji. Lampart, zebra i wężowe wzory są oferowane nie tylko w tradycyjnych kolorach, ale również w odświeżonych wersjach w jasnych, odważnych odcieniach - bez wątpienia zwracają uwagę!

ZOBACZ NOWĄ SESJĘ ANNY LEWANDOWSKIEJ DLA MARKI CALZEDONIA 2019>>