Anna Lewandowska w ciąży nie zwalnia tempa. Spodziewająca się swojego drugiego dziecka trenerka i bizneswoman w niedzielę zasiadła w jury wyborów Miss Germany 2020, które wygrała 35-letnia Leonie von Hase. Żona Roberta Lewandowskiego przyszła na galę ubrana w różową marynarkę w stylu oversize, która skutecznie odwracała uwagę od jej mocno już zaokrąglonego brzucha. Ania wyraźnie bardzo polubiła ten stylowy ciuch, bo to nie był pierwszy raz, gdy pokazała się w nim publicznie. Lewa, jak mówią na nią jej fanki, miała już na sobie tę samą marynarkę w listopadzie ubiegłego roku na premierze ostatniego singla Mariny Łuczenko-Szczęsnej pt. "News".

Różowe marynarki w stylu Anny Lewandowskiej

Jeden z ulubionych elementów garderoby Anny Lewandowskiej, czyli różowa marynarka, idealnie wpisuje się w aktualne trendy z wybiegów najlepszych projektantów, czyli ubrania oversize oraz neony i fluorescencyjne kolory.

Takie modne damskie marynarki można już znaleźć w bardzo przystępnych cenach (nawet poniżej 100 zł) w popularnych polskich sieciówkach. Oto przykładowe propozycje: