Anna Lewandowska może sobie pozwolić na strój i dodatek każdej luksusowej marki. Jednak często wybiera polskie projekty. Ostatnio spodobała jej się nowa marka Veclaim, należąca do blogerki Jessicki Mercedes Kirschner. W połowie maja Jessica zorganizowała huczną premierę swojej marki modowej. Pojawili się na niej dziennikarze, styliści, influencerzy oraz zaprzyjaźnione z blogerką gwiazdy. Gdy relacje z wydarzenia rozlały się po social mediach, pierwsza kolekcja marki Mercedes wyprzedała się prawie do ostatniej sztuki. Fanów gustu blogerki nie odstraszyły nawet dość wysokie ceny: najtańsza sukienka Veclaim kosztuje 429 zł. Kolekcja Jessicki Mercedes bardzo spodobała się m.in. Ani Lewandowskiej. Co z niej dla siebie wybrała? Sprawdź PONIŻEJ i zobacz zdjęcia w naszej GALERII.

Anna Lewandowska w sukience Veclaim

Lewandowska upatrzyła sobie szarą sukienkę mini z dłuższym rękawem, dekoltem w kształcie litery "v" i wcięciem w talii. Ten model marki Veclaim nazywa się "Aquarius" i kosztuje 439 zł. W sukience od Jessicki Mercedes Anna zaprezentowała się na Instagramie. Zabrała tę kreację na urlop i nosi ją chętnie, bo sukienka jest lekka, przewiewna, idealna tak na co dzień, jak i na wieczór. Oczywiście, blogerka od razu pochwaliła się faktem, że najpopularniejsza trenerka w Polsce jest wielbicielką jej marki. Zdjęcia Lewandowskiej w sukience Veclaim Jessica opublikowała na instastories. Co ciekawe, Ania miała już na sobie tę sukienkę - kilka miesięcy temu podczas pobytu w Dubaju.

Przy okazji Jessica Mercedes poinformowała swoich obserwatorów, że zamierza się pozbyć przynajmniej 3/4 rzeczy ze swojej garderoby i zapowiedziała, że zorganizuje z tej okazji event. Wtedy można będzie kupić modowe cacka w atrakcyjnych cenach. My już na to czekamy!