Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w Walentynki wyglądali niezwykle elegancko. Najpopularniejsza para w Polsce podzieliła się z fanami na Instagramie zdjęcie "z przed randki". Wszyscy zwrócili uwagę na krótką sukienkę Anny Lewandowskiej, eksponującą jej zgrabne nogi. Trzeba przyznać, że tego dnia, gwiazda rzeczywiście prezentowała się niezwykle seksownie! Jak się okazuje, sukienka Lewandowskiej to dzieło żony innego piłkarza - Victorii Beckham. Projektantka znana jest z klasycznych projektów, wydobywających z kobiet wszystko to, co najlepsze. Gdzie kupić sukienkę Anny Lewandowskiej i ile kosztuje? Sprawdziliśmy!

Anna Lewandowska w sukience od Victorii Beckham

 

Anna Lewandowska w małej czarnej od Victorii Beckham zachwyciła fanów na Instagramie. Nic dziwnego - seksowny projekt z wycięciami u góry i na dole wyeksponował wysportowane nogi gwiazdy, a skromne dodatki nie przyćmiły sukienki, która w stylizacji grała pierwsze skrzypce.

Za sukienki od Victorii Beckham trzeba zapłacić od 2 do 7 tys. złotych. Bardzo podobny model do tego, który miała na sobie Anna Lewandowska, znaleźliśmy na stronie Farfetch.com w cenie 4 427 zł. Sukienki Victorii Beckham znajdziecie również w butiku Moliera 2 w Warszawie.