Bardzo ważnym jest, by wpływowe osoby w życiu publicznym dawały przykład swoim fanom jak postępować w czasie kwarantanny. Gwiazdy - zarówno światowe jak i rodzime - motywują, by zostawać w domu i wychodzić z niego tylko w naprawdę pilnych sprawach. Do polubienia swojej naturalnej strony i wstrzymywania się od zabiegów kosmetycznych zachęca m.in. Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska bez doczepianych rzęs

Uwagę fanek trenerki zwróciły ostatnie zdjęcia Lewandowskiej, na których ta wygląda nieco inaczej. Da się zauważyć, że Ania postawiła teraz na naturalny look i zrezygnowała z doczepianych rzęs.

Ja Cię lubię i szanuje za Twój naturalny wygląd. Taka Ania do mnie przemawia - piszą internautki. Aniu, wyglądasz pięknie - czytamy w komentarzach. Tak się zapatrzyłam na Twoje oczy.

Nie tylko trenerka postanowiła na czas izolacji zrezygnować z urodowych zabiegów. O "odrostach" i "wybrakowanych rzęsach" pisze też Małgorzata Rozenek:

Na jednym oku do połowy jeszcze mam rzęsy, a na drugim w dwóch miejscach. Moje brwi zaczęły żyć własnym życiem. Jak się skończy ta kwarantanna, to odgruzowywanie będzie długie i bolesne - poinformowała na Instagramie.

Mimo konieczności pozostania w domu są możliwości dbania o siebie w zaciszu domowym. Polecamy Wam w tym celu zakup nowej "Gali Beauty", w której znajdziecie m.in. porady dotyczące jogi twarzy. Numer można zamówić poprzez stronę kultowy.pl.