Gala Mistrzów Sportu co roku wzbudza ogromne emocje i zainteresowanie olbrzymiej części Polaków, którzy są ciekawi, kto zostanie ogłoszony najlepszym sportowcem minionego roku. Tak jest i tym razem. Od kilku lat systematycznie zdarza się, że w plebiscycie nominowany jest Robert Lewandowski. Ten najczęściej nie może jednak być na gali, bo zatrzymują go wyjazdy na mecze, zgrupowania lub inne obowiązki zawodowe. Podobnie będzie i tym razem. Czy w jego imieniu nagrodę znowu odbierze jego żona, Anna Lewandowska?

ZOBACZ: ANNA LEWANDOWSKA została mamą… chrzestną!

Trenerka już od czterech lat co roku pojawia się na ogłoszeniu wyników na sportowca roku w plebiscycie "Przeglądu Sportowego". W zeszłym roku miała nawet okazję odebrać statuetkę dla najlepszego sportowca, która przypadła właśnie Robertowi. Trenerka fitness (a teraz też przyszła mama) co roku zachwyca coraz to bardziej wyszukanymi kreacjami. Czy podobnie będzie już jutro?

W 2014 roku Ania wybrała dla siebie białą, długą do ziemi kreacje o prostym kroju, którą zestawiła z czarną, skórzaną ramoneską  oraz długim warkoczem. Rok później gwiazda fitnessu pojawiła się w oliwkowo-brzoskwiniowej sukience La Manii. Po raz kolejny żona Roberta zachwyciła w zeszłym roku, kiedy to pokazała się w ciemnozielonej kreacji Lanvin i złotych sandałach. Z roku na rok Ania wyglądała coraz lepiej! Czy w tym roku ponownie zada szyku? Choć tym razem będzie już musiała liczyć się z tym, że ma do zakrycia ciążowy brzuszek…

POLECAMY TEŻ: ZŁOTA PIŁKA 2016 Cristiano Ronaldo najlepszym piłkarzem świata!

Czy jednak gwiazda pojawi się w ogóle w tym roku na Gali Mistrzów Sportu? Bardzo na to liczymy! W końcu Robert jest wśród nominowanych do tytułu najlepszego sportowca roku. I jak obstawiają specjaliści, ma olbrzymie szanse na ponowny tryumf!

Zwycięzcę plebiscytu poznamy już jutro, 7 stycznia. Gala Mistrzów Sportu będzie transmitowana przez TVP1 od 20:30.

Będziecie ją oglądać? I wypatrywać na czerwonym dywanie Ani Lewandowskiej? Bo my na pewno!