W ubiegłą niedzielę Robert Lewandowski wraz z Bayernem Monachium sięgnął po puchar Ligi Mistrzów i tym samym stał się piątym Polakiem w historii, który zwyciężył w tych rozgrywkach. Starcie śledziły miliony widzów na całym świecie, a także miłośnicy sportu w naszym kraju, którzy tłumnie gratulowali Lewandowskiemu triumfu w mediach społecznościowych. Nikt jednak nie był z niego aż tak dumny, jak jego żona, Anna Lewandowska.

Impreza powitalna dla Roberta Lewandowskiego [zdjęcia]

Po powrocie Roberta do domu, trenerka na swoim Instagramie opublikowała czułe zdjęcie, które podpisała: - Nasz Mistrz jest już z nami. Jesteś dla nas wzorem, przede wszystkim dla naszych córek... Dumna!

Anna Lewandowska zorganizowała też dla męża przyjęcie, na które zaprosiła znajomych i bliskich pary. Nie zabrakło na nim siostry Roberta - Mileny, a także córki Anny Korcz, która przyjaźni się z Lewandowskimi. Specjalnie na tę okazję przygotowano ogromny tort z napisem "FC Bayern" i złotą piłką na górze.

Przypomnijmy, że Robert Lewandowski w tym sezonie, będąc w swojej szczytowej formie, prawdopodobnie sięgnąłby po Złotą Piłkę - nagrodę dla najlepszych strzelców. Niestety, na jego nieszczęście, akurat w tym roku plebiscyt odwołano.

Zdjęcia z przyjęcia Lewandowskich obejrzycie w naszej galerii.