Anna Lewandowska została mamą, choć póki co – jeszcze nie w klasycznym tego słowa znaczeniu. Trenerka fitness faktycznie przygotowuje się do przyjścia na świat jej pierwszego dziecka. Okazuje się, że teraz będzie miała doskonałą okazję przygotowć się do tego jeszcze lepiej. Sportsmanka została bowiem właśnie matką chrzestną! Kogo Ania podawał do chrztu?

POLECAMY: ANNA LEWANDOWSKA w końcu pokazała ciążowy brzuszek!

Anna Lewandowska dopiero co pokazała w sieci swojego uroczego chrześniaka Tadeusza. Uśmiechnięty chłopiec pozował razem z nią do zdjęcia na Instagramie. Maluch ubrany był w szare spodnie, białą koszulę i małą, czarną muchę. Równie szykownie przetrwała się jego matka chrzestna, która wybrała na tę okazję gustowną sukienkę z cienkiej, czerwonej koronki oraz czarne kozaki.

Podczas uroczystości towarzyszył jej mąż, Robert Lewandowski, który również prezentował się niezwykle elegancko. Piłkarz postawił na szykowny, granatowy garnitur od Vistuli oraz klasyczny płaszcz w kamelowym kolorze.

ZOBACZ: ANNA LEWANDOWSKA Ćwiczy w piątym miesiącu ciąży

Oboje wyglądali się tego dnia naprawdę stylowo! A chrzciny małego Tadeusza były dla nich zapewne próbą generalną przed tym, co w ich życiu będzie działo się już w kwietniu. Właśnie na wiosnę na świat ma przyjść pierworodne dziecko Państwa Lewandowskich.

Jakiś czas temu Ania zdradziła na Instagramie, że będzie to dziewczynka…