Anna Lewandowska pokazała seksowne zdjęcie w stroju kąpielowym, po raz kolejny zachwycając wyrzeźbionym ciałem. Najnowsze zdjęcie, którym trenerka pochwaliła się na Instagramie, wywołało prawdziwy podziw wśród jej fanów. Z komentarzy pod seksownym zdjęciem żony Roberta Lewandowskiego wynika, że dla wielu jest ona inspiracją, jeśli chodzi o dbanie o swoje ciało i zdrowe odżywianie. "Torpeda", "Jak zwykle boska", Jaka ty piękna jesteś" - to tylko niektóre opinie fanów, które pojawiły się pod fotografią. Co ciekawe, druga część komentarzy dotyczyła czegoś zupełnie innego, a mianowicie... tatuażu Anny Lewandowskiej!

Anna Lewandowska ma tatuaż

Anna Lewandowska pokazała tatuaż. Dzięki fotografii w stroju kąpielowym, który miał wycięte boki, mogliśmy dojrzeć delikatny napis pod prawą piersią trenerki. Na pierwszy rzut oka jest on niemal niewidoczny, ale po przybliżeniu zdjęcia, nie ma wątpliwości, że gwiazda wytatuowała sobie delikatny napis. Nie umknęło to uwadze obserwatorów Lewandowskiej, którzy od razu zasypali ją pytaniami od jak dawna ma tatuaż:

"Czy ja dobrze dojrzałam tatuaż ? Nigdy wcześniej nie zwróciłam uwagi"

"Czy to tatuaż?"

Jak na razie, Anna Lewandowska nie odpowiedziała na zapytania fanów i nie zdradziła, jaki napis wytatuowała sobie pod piersią. Jak myślicie, co oznacza tatuaż trenerki?Zobaczycie go w naszej GALERII.

Modne kostiumy kąpielowe w stylu Anny Lewandowskiej: