Anna Lewandowska złożyła życzenia Robertowi Lewandowskiemu z okazji 30. urodzin. Trenerka zamieściła na swoim Instagramie wspólne zdjęcie z mężem, na którym pozują uśmiechnięci na tle zachodzącego słońca. Do fotografii dołączyła romantyczny opis, który rozczula i chwyta za serce. Przypomnijmy, że Anna i Robert Lewandowscy pobrali się pięć lat temu i wówczas ich ślubem żyły wszystkie media w Polsce. Szczegóły ceremonii do samego końca owiane były tajemnicą. Nie wiadomo było, gdzie i kiedy odbędzie się uroczystość, a informacje były trzymane w sekrecie nawet przed gośćmi! Ponad rok temu para doczekała się córeczki - Klary, która podbija internet. Mimo upływającego czasu, Lewandowscy nadal darzą się wielkim uczuciem. Przeczytajcie życzenia Anny Lewandowskiej dla Roberta poniżej.

Życzenia Anny Lewandowskiej dla Roberta

"Dla niego są te pocałunki. Robert Lewandowski... można być świetnym sportowcem, ale i tak najważniejsze jest to, jakim się jest Człowiekiem, a On jest najlepszym, jakiego znam. Jest wspaniałym Mężem i Ojcem, który gdziekolwiek jest zawsze tęskni za Rodziną. Jest wyjątkowym mężczyzną, prawdziwym oparciem, najlepszym Przyjacielem. I zależy mu na dobroci, spełnieniu, zdrowiu i radości. Dziś ma urodziny, do tego 30-ste! Ty wiesz Kochanie... Kocham całym sercem" - napisała Lewandowska na Instagramie.

Życzenia, które Robert Lewandowski dostał od swojej żony, naprawdę wzruszają! Jak oni pięknie się kochają...

My również dołączamy się do życzeń - sto lat, Robert! 

 

Dla Niego są te pocałunki. @_rl9 ...można być świetnym sportowcem, ale i tak najważniejsze jest to jakim się jest Człowiekiem, a On jest najlepszym jakiego znam. Jest wspaniałym Mężem i Ojcem, który gdziekolwiek jest, zawsze tęskni za Rodziną. Jest wyjątkowym mężczyzną, prawdziwym oparciem, najlepszym Przyjacielem. I zależy mu na dobroci, spełnieniu, zdrowiu i radości. dziś ma urodziny, do tego 30-te! Ty wiesz Kochanie.... Kocham całym sercem For Him there are kisses ... you can be a great athlete, but still the most important is what person you are, and he is the best person i know. He is a great husband and a father who, wherever he is, always misses his family. He is an exceptional man, a real support, and the best Friend. Today its his birthday! 30th birthday! #happy #RobertLewandowski #love #kocham

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) Sie 21, 2018 o 3:01 PDT