Anna Lucińska to aktorka znana m.in z serialu „Na dobre i na złe”, czy „Malanowscy i Partnerzy”, a także jedna z prowadzących program "Dzien dobry Polsko". Ania uwielbia Stany zjednoczone, a zwłaszcza Kalifornie, ma tam dużo przyjaciół i znajomych i właśnie dlatego postanowiła swoje 31. urodziny spędzić właśnie w Los Angeles! Mamy zdjęcia z urodzinowego wyjazdu młodej gwiazdy. Są naprawdę GORĄCE!

ZOBACZ: ANIA RUSOWICZ To już oficjalne. Piosenkarka potwierdza plotki o ciąży!

Skąd ta miłość do USA? Kiedy miała 21 lat, Ania pojechała do LA na wakacje na zaproszenie znajomych. Miała spędzić tam 3 tygodnie, a została prawie na 4 lata! Co tam robiła? Uczyła się aktorstwa w 3 różnych acting studios, brała również lekcje redukcji akcentu u Claire Corff, chodziła na castingi, statystowała, grała w serialach, m.in w popularnym również w Polsce "CSI Kryminalne zagadki Las Vegas".

Po kilku latach prób zrobienia kariery w USA Ania stwierdziła jednak, że pora wrócić do Polski. To tu widziała dla siebie większe szanse na rozwój zawodowy. Tęskniła za ukochanymi rodzicami, a przy okazji chciała wyleczyć złamane serce. 

CZYTAJ TEŻ: SERIAL "BELLE EPOQUE" zdobył nagrodę na zagranicznym festiwalu!

Jak się jednak okazuje, przyjaźnie i znajomości zostały. Ania pielęgnuje je po dziś dzień. Nic dziwnego, że na jej urodzinowe przyjęcie przyszło tyle amerykańskich przyjaciółek! 

Myślicie, że kiedyś Ania zaprosi je także do Polski? Co mogła by im wtedy pokazać w stolicy? Jakieś rekomendacje?