Ania Lucińska wiosną tego roku dała się poznać jako piękna i niezwykle sympatyczna gospodyni pasma porannego „Dzień dobry Polsko” w TVP 1. Jak się jednak okazuje, nie zagrzała zbyt długo miejsca w studio przy Woronicza. Podczas środowej ramówki TVN okazało się bowiem, że prezenterka już od września poprowadzi w TVN Style nowy program o modzie i stylu „Pojedynek na modę”, w którym dwie stylistki co odcinek będą poddawały metamorfozie dwie jednakowe niemal kobiety! Na czym dokładnie będzie polegał ten format? Jaką Ania będzie pełniła w nim rolę? I przede wszystkim: dlaczego zdecydowała się zamienić TVP na TVP? Na te pytanie tak szczerze odpowiedziała tylko nam! Jesteście ciekawi jej odpowiedzi? Przeczytajcie sami:

Jaka będzie Twoja rola w nowym programie TVN Style „Pojedynek na modę”?

Będę tam prowadzącą. I na szczęście jest to dość wdzięczna rola. Będę bowiem swoistym mediatorem, który czuwa nad naszymi pięknymi i zdolnymi stylistkami, które będą ze sobą rywalizować. Na szczęście w tym programie nie ma przegranych, każdy wygrywa, moja rola będzie zatem tym przyjemniejsza do piastowania! W każdym programie zobaczymy parę bliźniaczek jednojajowych, a więc dziewczyn, które na co dzień wyglądają identycznie i zadaniem naszych stylistek będzie wystylizowanie ich w konkretnym stylu, ale w ramach dwóch zupełnie innych budżetów.

W jakim stylu będą je musiały wystylizować?

W każdym odcinku będzie to inny temat przewodni i co tydzień zobaczmy zupełnie inną parę bliźniaczek. W jednej z odsłon programu zobaczymy m.in. parę bliźniaczek, które są wielbicielkami gotyku. Zadaniem naszych stylistek będzie ubranie ich w stylu street style. Spore wyzwanie!

Wkrótce zobaczmy Cię też w drugim programie TVN Style. Na czym będzie polegał ten drugi format?

Chciałbym już zdradzić, ale póki co nie mogę. Cała produkcja jest owiana wielką tajemnicą. Powiem tylko, że na pewno będzie bardzo, ale to bardzo ciekawie!

Dzwonił do Ciebie Jacek Kurski, kiedy rozstawałaś się z TVP? W końcu pracowałaś tam w bardzo wdzięcznym formacie, czyli „Dzień dobry Polsko!”…

To prawda, program był niezwykle wdzięczny, ale wiesz jak jest: takiej propozycji jaką dostałam od TVN Style się nie odrzuca! Dlatego jestem tu, gdzie jestem!

Wiedz już, kto Cię zastąpi w „Dzień dobry Polsko!” w parze z Rafałem Patyrą?

Tego póki co nie wiem, ale życzę mojej następczyni powodzenia i wszystkiego najlepszego!

Rozmawiał: Oscar Dąbkowski