Małżeństwo Anny Marii Jopek i Marcina Kydryńskiego przeżywało w tym roku poważny kryzys. Małżonkowie byli podobno bliscy rozwodu, jednak ostatecznie udało im się zażegnać konflikt i ponownie ze sobą zamieszkali.

Jak donosi tygodnik "Świat i Ludzie", Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński dogadują się ze sobą tak dobrze, że... postanowili odnowić małżeńska przysięgę! Według źródeł tabloidu, ich ponowny ślub miał odbyć się wczoraj, w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia!

"Wygląda na to, że im się udało! Bo znów zamieszkali razem. A w drugi dzień świąt, w jednym z warszawskich kościołów, chcą odnowić małżeńską przysięgę. A potem już żyć długo i szczęśliwie!" - czytamy w tygodniku.

Wokalistka i dziennikarz pobrali się w 1998 roku i przez długie lata uchodzili za jedną z najbardziej zgodnych i pasujących do siebie par polskiego show-biznesu. Mają wspólnie dwóch synów, 15-letniego Franciszka i 13-letniego Stanisława. Miejmy więc nadzieję, że kryzys w ich małżeństwie należy już do przeszłości, a para rzeczywiście odkryła w sobie nowe pokłady uczuć.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Anna Maria Jopek - Z głębi siebie