Anna Maria Sieklucka - o tej młodej aktorce wkrótce zrobi się bardzo głośno. Nieznana dotąd szerszej publiczności absolwentka wrocławskiej filii Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego zagrała główną rolę w filmie "365 dni". O tym, że to właśnie Sieklucka wcieliła się w postać Laury w ekranizacji debiutanckiej powieści Blanki Lipińskiej dowiedzieliśmy się 4 grudnia 2019 podczas transmitowanej na żywo na Facebooku konferencji prasowej z udziałem obsady i twórców. Ile ma lat? Skąd pochodzi? Gdzie do tej pory grała? Czy ma chłopaka? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie poniżej.

Anna Maria Sieklucka - wiek, wzrost, wykształcenie

Anna Maria Sieklucka urodziła się 31 maja 1992 roku - w tym roku skończyła więc 27 lat. Pochodzi z Lublina, gdzie skończyła II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego, czyli jedną z najlepszych szkół średnich w województwie lubelskim. Po maturze studiowała we wrocławskiej filii Wydziału Lalkarskiego Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Aktualnie mieszka w Warszawie.

Anna Maria Sieklucka - rodzina, chłopak

Jak udało nam się ustalić, ojciec Anny Marii Siekluckiej jest prawnikiem. Dowiedzieliśmy się też, że odtwórczyni roli Laury w filmie "365 dni" jest w stałym związku. Chłopak aktorki to starszy od niej o 18 lat reżyser teatralny, Łukasz Witt-Michałowski.

Anna Maria Sieklucka - "Na dobre i na złe" i inne role

Anna Maria Sieklucka do tej pory występowała głównie w teatrze. Na swoim koncie ma m.in. rolę w sztuce "Dzień Walentego" Iwana Wyrypajewa. W 2019 roku wystąpiła w popularnym serialu telewizyjnym "Na dobre i na złe". Wcieliła się tam w postać Anieli Grabek.

Anna Maria Sieklucka - Instagram

Anna Maria Sieklucka prowadzi prywatny profil na Instagramie (@anna_maria.sieklucka), który obserwuje 5 tysięcy użytkowników serwisu.

Zobacz zdjęcia Anny Marii Siekluckiej, czyli filmowej Laury z "365 dni", w GALERII >>