Anna-Maria Sieklucka niemal z dnia na dzień stała się jednym z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Wszystko oczywiście za sprawą roli w ekranizacji kontrowersyjnej powieści Blanki Lipińskiej. Nieznana dotąd szerszej widowni młoda aktorka szybko zdobyła zainteresowane mediów i rzeszę fanów - jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 150 tysięcy użytkowników serwisu. Do tej pory próżno tam było jednak szukać jej prywatnych zdjęć. Strzegąca swojego życia osobistego 27-latka postanowiła w końcu zrobić wyjątek. Kilka dni po tym, jak film "365 dni" trafił na Netflix, Sieklucka sprawiła niespodziankę internautom i zamieściła w sieci zdjęcie ze swoim ukochanym. Co ciekawe, wschodzącą gwiazda twierdzi, że zrobiła to pierwszy i zarazem ostatni raz.

- Jedno. Prywatne. I więcej nie będzie. Peace and love - pisze Sieklucka pod zdjęciem z chłopakiem.

Anna-Maria Sieklucka pokazała chłopaka

Anna-Maria Sieklucka jest w związku z Łukaszem Witt-Michałowskim już od ponad roku. W wywiadach towarzyszących promocji filmu "365" aktorka wielokrotnie podkreślała, że ma wielkie wsparcie ze strony swojego partnera. Wybranek filmowej Laury Biel jest wyraźnie dumny z jej debiutu na dużym ekranie i tuż po premierze filmu odpowiedział publicznie Tomaszowi Raczkowi na wideorecenzję "365 dni", zawierającą ostrą ocenę gry jego dziewczyny.

Myli się pan Raczek w swojej wideo-opowieści na temat elementarnych zadań aktorskich i otwierania aktorów za pomocą wulgaryzmów przez nieżyjącego Mistrza.Genialni aktorzy rzadko bywają genialnymi reżyserami,a już dydaktykami prawie wcale. Logorea inwektyw wywołuje raczej blokadę.W moim odczuciu to groźna antyhistoria,niewłaściwie użyta i w sposób chybiony diagnozująca przyczynę sposobu przedstawiania erotyki w polskim kinie.W krajach Europy zachodniej, choćby w Niemczech, gdzie z tematami tabu radzą sobie znacznie lepiej,nikomu nie przyszłoby do głowy odblokowywanie aktora poprzez krzyk i obrażanie. Rezenzowanie filmu to jedno,a wypowiedzi w sprawie metodyki procesu i pracy z aktorem drugie. Sugeruję staranniejsze dobieranie panaceum na bolączki polskich niedostatków - napisał na początku litego chłopak Siekluckiej na swoim profilu na Facebooku.

Zobacz zdjęcia Anny-Marii Siekluckiej z chłopakiem w naszej GALERII.

ZOBACZ TEŻ: Łukasz-Witt-Michałowski - kim jest chłopak Anny-Marii Siekluckiej? Partner filmowej Laury to człowiek teatru