Epidemia COVID-19 zatrzymała świat. Również ten kulturalny. Zamknięto teatry, kina, sale koncertowe i plany zdjęciowe. Skutki społecznej izolacji szczególnie dają się we znaki artystom, których aktywność zawodowa w dużej mierze nie jest zwyczajnie teraz możliwa. Wiele osób znanych z telewizji i pierwszych stron gazet wykorzystuje ten przymusowy czas wolny do nawiązania bliższej relacji ze swoimi odbiorcami za pomocą mediów społecznościowych. Internetowe transmisje na żywo czy wideoczaty z gwiazdami jeszcze nigdy nie były tak popularne jak teraz. Celebryci chętnie dzielą się też z fanami swoimi sposobami na przetrwanie w domu tego ciężkiego okresu i przesyłają internautom słowa wsparcia. Do tego grona należy m.in. jedno z największych odkryć tego roku w polskim show-biznesie, Anna-Maria Sieklucka. Młoda aktorka, która zaliczyła bardzo głośny debiut na dużym ekranie w ekranizacji bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej, od paru tygodni regularnie zamieszcza na swoim profilu na Instagramie inspirujące i podnoszące na duchu wpisy. Tylko nam odtwórczyni roli Laury w filmie "365 dni" zdradziła, co zamiar zrobić, gdy życie po pandemii zacznie wracać do normy.

Anna-Maria Sieklucka o życiu po pandemii

- Marzy mi się górska wędrówka, żeby zdobyć jeden ze szczytów i poczuć Matkę Naturę całą piersią. By wykrzyczeć głośno swoją wdzięczność za to, że świat i życie powoli wraca do normy, że wszyscy możemy choć trochę odetchnąć z ulgą - mówi Sieklucka w rozmowie z Gala.pl.

Młoda aktorka nie ukrywa też, że zaczęła już nawet tęsknić za tłumami ludzi spotykanymi podczas czynności, które jeszcze niedawno były naszą codziennością.

- Chciałabym pójść na targ pełen warzyw, owoców, aromatycznych przypraw oraz kwiatów i delektować się zapachami. Chciałabym pójść na długi spacer w miejsca, gdzie będzie mnóstwo ludzi i uśmiechnąć się do każdej, jednej osoby i powiedzieć - jak dobrze Was znów zobaczyć. I w ciepły, letni dzień, kiedy będzie padał deszcz, wyjść na zewnątrz i tańczyć do utraty tchu, ciesząc się, że to znów jest możliwe - dodaje Ama Sieklucka.

A jaka będzie pierwsza rzecz, jaką Wy zrobicie, gdy to wszystko się już skończy?

ZOBACZ TEŻ: Anna-Maria Sieklucka pokazała chłopaka. Gwiazda "365 dni" pierwszy raz pochwaliła się zdjęciem z ukochanym