Anna Mucha lubi wzbudzać kontrowersje. Aktorka chętnie dzieli się z fanami odważnymi zdjęciami. Jako młoda mam  dwójki dzieci – Stefanii i Teodora, może pochwalić się perfekcyjną figurą. To kolejna gwiazda po Kasi Cichopek i Anecie Zając, która zasłużyła na tytuł sexy mamy.

Zobacz: Aneta Zając pokazała seksowne zdjęcie. Zdetronizuje nim sexy mamę Katarzynę Cichopek?

Anna Mucha skończyła niedawno 36 lat, ale wciąż wygląda seksownie. Z pewnością przyczyniły się do tego treningi do Tańca z Gwiazdami. Choć od jej udziału w show minęło już sporo czasu, aktorka może pochwalić się wysportowaną figurą, a fani coraz częściej mają okazję widywać ją w odważnych kreacjach.

Zobacz: URODZINY ANNY MUCHY Tak aktorka wyglądała kiedyś - poznajecie?

Niedawno aktorka pojawiła się na premierze filmu Pitbull 2 – Nowe porządki. Oczywiście jej kreacja wzbudziła ogromne zainteresowanie, a szczególnie piękny i sporych rozmiarów dekolt. Nic dziwnego, że fani z niecierpliwością wyczekują na kolejne zdjęcia gwiazdy na Instagramie.

Zobacz: ZOBACZ, KTO SIĘ POJAWIŁ! MUCHA, DYGANT I... DODA!Gwiazdy na premierze filmu "Pitbull 2 - Nowe Porządki"! [FOTO]

Tym razem Anna Mucha sprawiła fanom niezwykłą niespodziankę. Aktorka od jakiegoś czasu przebywa na wakacjach. Specjalnie dla fanów zamieściła na Instagramie wyjątkowo kuszącą fotografię, na której pozuje w basenie. Gwiazda ewidentnie nie ma na sobie kostiumu kąpielowego.

Fani już prześcigają się w komentarzach, zachwalając nie tylko długie nogi aktorki, ale i opaleniznę czy piękną twarz, bez grama makijażu. Wygląda na 36 lat?