Na wczorajszym pokazie marki La Mania inspirowanym nowymi lodami Magnum nie mogło zabraknąć gwiazd. I faktycznie na wydarzenie przybyła cała ich plejada. Na ściance fotoreporterom pozowały m.in. Małgorzata Rozenek, Małgorzata Socha, Dorota Gardias, Magda Frąckowiak, Maffashion, Maja Sablewska, Kasia Warnke, Macademian Girl i Marta Wierzbicka. Największą uwagę fotoreporterów przyciągały jednak dwie gwiazdy, a mianowicie Agnieszka Woźniak-Starak i Anna Mucha. Dlaczego? Tylko spójrzcie na ich dekolty!

ZOBACZ: MUCHA, ROZENEK, SOCHA, SABLEWSKAgwiazdy na pokazie La Manii dla Magnum [NA ŻYWO]

Zjawiskowa Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na pokazie Joanny Przetakiewicz w roli prowadzącej, było to pierwsze publicznej wyjście dziennikarki TVN od powrotu z Indii, gdzie nagrywała program "Azja Express 2", w którym udział brała projektantka La Manii.

Pojawienie się Agnieszki Woźniak-Starak na imprezie było o tyle głośne, że dziennikarka zachwyciła tego wieczoru w białym, dopasowanym kombinezonie z niezwykle głębokim dekoltem od marki La Mania. Dzięki takiemu strojowi nie można było oderwać wzroku od jej biustu!

Na podobny zabieg stylizacyjny zdecydowała się także aktorka Anna Mucha. Kontrowersyjna aktorka również postawiła tym razem na stylizację, przy okazji której wyeksponowała swój biust.

Gwiazda wyglądała po raz kolejny bardzo seksownie. Aktorka rzadko pojawia się na salonach, ale jak już na nie zagląda to od wejścia robi prawdziwą furorę! Jak wyglądała tym razem?

POLECAMY: POJEDYNEK NA STYLIZACJE MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN, ANNA MUCHA, MAŁGORZATA SOCHA  [ZDJĘCIA]

Ołówkowa spódnica podkreślała kształty gwiazdy, a bluzka z bardzo głębokim dekoltem uwydatniła walory jej piersi. Czerwona szminka i mocniejszy makijaż dodały pazura całej stylizacji. Na podobny kolor szminki postawiła także Agnieszka Woźniak-Starak. Przypadek?

Która gwiazda Waszym zdaniem wyglądała tym razem lepiej? Biust której z nich prezentował się ponętniej? Macie swój typ?