Anna Przybylska była jedną z najchętniej obsadzanych w reklamach polskich gwiazd. Uwielbiana aktorka, która zmarła w październiku zeszłego roku, jako jedyna Polka reklamowała chociażby kosmetyki amerykańskiej marki Astor.

Po tym, jak Przybylska zachorowała, władze polskiego oddziału firmy zrezygnowały z pokazywania reklam z jej udziałem i uznały, że w naszym show-biznesie nie ma gwiazdy, która mogłaby godnie zastąpić aktorkę.

Teraz jednak najwyraźniej się to zmieniło. Jak donosi bowiem "Super Express", o schedę po Przybylskiej walczą obecnie dwie gwiazdy o wielkim doświadczeniu w reklamie - Anna Mucha i Małgorzata Socha.

- Minęły już dwa lata. Kiedy kosmetyki do makijażu były sygnowane znaną polską twarzą, dobrze się sprzedawały. Na jesieni chcemy zrobić kolejną kampanię reklamową z polską aktorką. Jeszcze nic nie jest do końca postanowione, ale plany są - zdradził w rozmowie z tabloidem pracownik firmy.

Dla Muchy i Sochy możliwość zostania ambasadorką Astor byłoby z pewnością nie tylko bardzo prestiżowym wyróżnieniem, ale również sporym zastrzykiem gotówki. Obie gwiazdy mogą bowiem liczyć na bardzo wysokie stawki za użyczenie swojej twarzy.

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Anna Mucha - Chroni przyszłość swoich dzieci!