Anna Mucha w dniu ślubu Meghan Markle i Księcia Harry'ego pochwaliła się na swoich Instastories złotym pierścionkiem, który kształtem i wykończeniem przypomina ślubną obrączkę. Mucha opatrzyła tę fotkę sugestywnym komentarzem: "Też mam swoją". I choć wspomniana fotka szybko zniknęła z Internetu, to jednak fani od razu zaczęli dopytywać gwiazdy "M jak miłość", czy faktycznie jest już po ślubie z Marcelem Sorą. Gwiazda konsekwentnie unikała odpowiedzi na te komentarze. We wtorek wieczorem pojawiła się jednak na pokazie duetu Paprocki&Brzozowski. Uwagę dziennikarzy od razu przykuł okrągły pierścionek na jej palcu, który do złudzenia przypomina obrączkę. Czy to ostateczny dowód na to, że Anna Mucha jest już mężatką?

Anna Mucha wyszła za mąż?

Aktorka nie chciała komentować doniesień mediów na ten temat, które zresztą sama sprowokowała. Anna Mucha pytana przez dziennikarzy o to, czy zmieniła stan cywilny, odpowiadała jedynie wymijająco:

Już od tylu lat jestem żoną różnych partnerów, że już sama się gubię… - mówiła z przekąsem Anna Mucha.

Myślicie, że aktorka faktycznie wyszła już za mąż i spontanicznie pochwaliła się tym na Instagramie, ale teraz postanowiła jednak „chronić swoją prywatność”…? A może po raz kolejny jedynie bawi się z mediami, co od lat wychodzi jej po mistrzowsku?