Anna Mucha doskonale wie, jak zelektryzować media i fanów. Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego lubi podgrzewać wokół siebie atmosferę, choćby szczerymi wyznaniami. Kiedyś zwierzyła się, że nie traktuje siebie jako artystki, innymi razem przyznała, że zarabiała na swoje utrzymanie od najmłodszych lat.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Anna Mucha: Nie jestem artystką, jestem rzemieślnikiem

Anna Mucha: Od dziecka nie musiałam prosić rodziców o pieniądze 

Aktorka uchodzi również za tę, która jako jedna z pierwszych w Polsce wykorzystała doświadczenie związane z macierzyństwem do prowadzenia portalu poświęconego tej tematyce. 

Jakiś czas temu Anna Mucha założyła konto na Instagramie. Ku uciesze fanów, zamieszcza tam zdjęcia dokumentujące jej życie prywatne oraz zawodowe. Pierwsze zdjęcie, które gwiazda pokazała w Internecie, wywołało wiele kontrowersji, z uwagi na wyeksponowany na nim... biust aktorki.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Anna Mucha założyła konto na Instagramie. Już szokuje [FOTO]

Tym razem Anna Mucha postanowiła pochwalić się zmianą fryzury. Niestety, nie zamieściła zdjęcia, na którym widoczna byłaby jej twarz, a jedynie ścięte kosmyki włosów. Po ich ilości trudno stwierdzić, jak odważną metamorfozę zdecydowała się przejść gwiazda. 

Czekamy na kolejne zdjęcia aktorki, tym razem w pełnej krasie i z wyeksponowaną nową fryzurą!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Urodziny Anny Muchy. Tak aktorka wyglądała kiedyś - poznajecie?