Anna Mucha nie przejmuje się tym, co mówią o niej inni. Chętnie pokazuje swoje wdzięki nie tylko podkreślając je na wielkich galach. Lubi prowokować, a Instagram jest idealnym narzędziem, by pokazać odrobinę ciała. Z pewnością przodowniczką w pokazywaniu nagości jest Emily Ratajkowski. Ona wie, jak podtrzymać zainteresowanie swoją osobą. A robi to perfekcyjnie! Instagram Emily Ratajkowski przepełniony  jest półnagimi zdjęciami modelki. Czyżby Anna Mucha zamierzała iść w jej ślady?

Anna Mucha nie od dziś nazywana jest sexy mamą. I choć tytuł ten początkowo przylgnął do Kasi Cichopek, to jednak patrząc na zdjęcia na Instagramie Anny Muchy nie mamy wątpliwości, kto wygrał w tej konkurencji.  Anna Mucha uwielbia szokować. Role w znanych serialach zapewniły jej sporą rzeszę fanów, którzy wiernie śledzą każdy jej ruch na Instagramie. Nic więc dziwnego, że aktorka robi wszystko, by wielbiciele jej talentu lub wyglądu często zaglądali na jej profil.

ZOBACZ: EMILY RATAJKOWSKI nago! Takich zdjęć Ratajkowski jeszcze nie widzieliście

To zdjęcie jest tego dowodem. Anna Mucha wielokrotnie chwaliła się w sieci roznegliżowanymi zdjęciami. Tym razem poszła na całość! Na Instagramie Muchy znajdziecie zdjęcie aktorki nago! Gwiazda pozuje przed obiektywem swojego partnera, Marcela Sory. Tak Anna Mucha postanowiła uczcić Dzień bez Stanika.

ZOBACZAnna Mucha eksponuje nagość na wakacjach. Aktorka po raz kolejny szokuje

To nowy trend wśród gwiazd. Przypomnijmy, że nago na skałach pozowała Anja Rubik, równie odważne zdjęcie dodała Karolina Malinowska czy Weronika Książkiewicz, która w kuszącej pozie chwaliła się sylwetką. Do tych pań dołącza teraz gwiazda „M jak Miłość”. Co sądzicie o zdjęciu Anny Muchy nago?

ZOBACZ: Karolina Malinowska nago w obiektywie Oliviera Janiaka. Modelka pozuje jak Anja Rubik [ZDJĘCIA]