Anna Mucha od lat jest w szczęśliwym związku z Marcelem Sorą, z którym ma dwoje dzieci - Stefanię oraz Teodora. Mimo to gwiazda niechętnie opowiada o rodzinie i kiedy dziennikarze pytają ją o życie prywatne, umiejętnie uchyla się od odpowiedzi. Podobnie działa też na swoim Instagramie, że gdzie nie pokazuje twarzy swoich dzieci. Nie znaczy to jednak, że nie są tam w ogóle obecne. Szczególnie warty Waszej uwagi może okazać się ostatni filmik w udziałem jej syna. Okazuje się, że syn aktorki – Teodor – to niezły rozrabiaka! Co zrobił tym razem?

Anna Mucha pokazała syna Teodora

Na ostatnim nagraniu Ani Muchy z jej Instagramu widzimy, jak jej synek Teodor… nie chce wypuścić aktorki na scenę. Teodor uwieszony na nodze mamy chce ją zatrzymać tylko dla siebie za kulisami i robi wszystko, żeby ta nie wystąpiła przed publicznością! Sytuacja ta była o tyle zabawna (ale i podbramkowa), ze miała miejsce w trakcie trwania teatralnego spektaklu na żywo, podczas którego nie ma mowy o spóźnieniu na scenę czy jakimkolwiek dublu. Jak wyglądało to całe zajście z Teodorem Sorą w roli głównej? Zobaczcie poniżej:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha) Wrz 25, 2018 o 9:27 PST

Myślicie, że po tej sytuacji Anna Mucha wytłumaczyła synowi, na czym polega jej praca w teatrze i pouczyła go na wypadek podobnych sytuacji na przyszłość? ;-)

Anna Mucha jest obecnie gwiazdą sesji okładkowej najnowszego wydania magazynu Gala: