Anna Mucha w związku ze śmiercią Hugh Hefnera postanowiła pokazać na swoim Instagramie niepublikowane dotąd zdjęcia, które powstały w ramach jej słynnej sesji do magazynu z 2009 roku. Aktorka, która nie szczędzi swoim fanom półnagich i roznegliżowanych zdjęć, podpisała czarno-białe zdjęcia hasłem, które powtarza dziś wiele gwiazd, które zdążyły wystąpić na okładce magazynu za życia Hugh Hefnera:

"Hugh, we miss you already!"

Przypomnijmy, Anna Mucha wzięła udział w sesji dla Playboya 7 lat temu. Zdjęcia, które ukazały się na okładce i na łamach magazynu w październiku 2009 roku, odbiły się szerokim echem w polskich mediach. Ówczesna sesja aktorki była jedną z najbardziej odważnych, ale i sensualnych w historii magazynu. Potem w miesięczniku mogliśmy oglądać jeszcze sesje takich gwiazd jak Kora, Maja Sablewska, Kasia Glinka, Kasia Moś, Katarzyna Kwiatkowska, czy ostatnio - Joanna Przetakiewicz.

ZOBACZ: ANNA MUCHA przyznaje, że jej NAGIE zdjęcia wyciekły do Internetu! Które dokładnie?

Zobaczcie, jak wyglądają gorące zdjęcia Anny Muchy, które nigdy wcześniej nie były publikowane. Czy zamieszczenie ich na Instagramie jest najlepsza formą upamiętnienia zmarłego założyciela magazynu, Hugh Hefnera?

Też będziecie za nim tęsknić, jak Anna Mucha...?