Anna Mucha wie, jak podtrzymać zainteresowanie własną osobą, a robi to naprawdę perfekcyjnie. Gwiazda niedawno skończyła 36 lat, ma dwójkę dzieci i wciąż zaskakuje swoim seksownym wyglądem. Wielu zadaje sobie pytanie, jak ona to robi?

Zobacz: URODZINY ANNY MUCHY Tak aktorka wyglądała kiedyś - poznajecie?

Aktorka lubi wzbudzać kontrowersje nie tylko swoimi stylizacjami, ale nawet zdjęciami na Instagramie czy Facebooku. Dziś jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci – Stefanii oraz Teodora. Gwiazda szybko doszła do formy sprzed ciąży, jeszcze zanim to stało się modne i dziś może pochwalić się perfekcyjną figurą.

Zobacz: ANNA MUCHA Nie chodzi na siłownię, bo siłownia... przychodzi do niej do domu!

Nic dziwnego, że na wielkich wyjściach paparazzi nie dają jej spokoju. To kolejna gwiazda po Kasi Cichopek, Anecie Zając czy Annie Kalczyńskiej, która z pewnością zasłużyła na miano sexy mamy. Co prawda w sieci próżno szukać zdjęć ani z maluchami, za to w mediach społecznościowych aż kipi od zdjęć pełnych seksapilu.

Zobacz: Anna Mucha eksponuje nagość na wakacjach. Aktorka po raz kolejny szokuje

Anna Mucha uwielbia rozpieszczać swoich fanów i chętnie dodaje zdjęcia, na których eksponuje swoje idealne ciało. Aktorka lubi dzielić się z internautami odważnymi selfie, dlatego też w mediach społecznościowych gwiazdy, z pewnością ich nie brakuje.

Zobaczcie w naszej galerii 9 najseksowniejszych zdjęć Anny Muchy!