Anna Mucha od lat kojarzona jest przez miliony Polaków jako Magda z popularnego serialu „M jak miłość”. Aktorka jest też jedną z bohaterek najnowszej sesji okładkowej magazynu Gala, w którym znalazł się też okolicznościowy wywiad z gwiazdą. A ten powstał z okazji 18-lecia serialu „M jak miłość”. Popularny serial TVP 2 nie jest jednak jedyną produkcją, w którą angażuje się obecnie piękna i seksowna gwiazda. Anna Mucha zdradziła na swoim Instagramie, że właśnie zaczęła zdjęcia do nowego filmu fabularnego:

Kochani, chciałabym podziękować wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki, którzy we mnie wierzyli (wierzą) i mi kibicują. udało się! dziś rozpoczęłam zdjęcia do nowego filmu  jestem super szczęśliwa ! i dziękuje wszystkim ! którzy są wokół i dają mi moc pozytywnej energii ! Ekipo! dziękuje, ze mam szanse z Wami pracować – napisała Anna Mucha.

Przy okazji tego wpisu na profilu aktorki pojawiło się też zdjęcia, na którym Ania Mucha jest niemal nie do poznania. Gwiazda ma bowiem na nim znacznie krótsze włosy niż dotychczas. Czy to znaczy, że Anna Mucha je drastycznie ścięła? Wiele na to wskazuje, choć nam wydaje się, że aktorka je jedynie umiejętnie podpięła. Nie zmienia to faktu, że fani Anny Muchy są zachwyceni jej nowym wizerunkiem, czemu dali wyraz w komentarzach pod zdjęciem aktorki:

Aniu pięknie Pani w tej fryzurze

Fantastycznie, czekam z niecierpliwością. Aktorka niedoceniona.

Pięknie wyglądasz! Służy Ci ta fryzura!

To twój styl. Extra!

Myślicie, że po takich komentarzach Anna Mucha zdecyduje się na krótsze włosy także w życiu prywatnym?