Anna Mucha ma złą wiadomość dla swoich fanów. Aktorka ogłosiła, że nie pojawi się w trzecim sezonie programu "Dance Dance Dance". O utracie posady jurora tanecznego show Dwójki charyzmatyczna gwiazda poinformowała media i fanów w poniedziałek na Instagramie.

Przerwana lekcja jurorowania... program DDD (Dance, Dance, Dance) to wspaniały i trudny format. Bycie jurorem to nie tylko zaszczyt, ale i frajda. Ostatecznie nic nie smakuje tak dobrze, jak zarabianie pieniędzy na mówieniu kolegom prosto w twarz, co się o nich myśli. Zwłaszcza jak gorzej to znoszą. Nic dziwnego, ze ludzie chcieli to oglądać... - napisała na swoim oficjalnym profilu.

Anna Mucha ujawniła, że decyzję o jej zwolnieniu podjęło kierownictwo Telewizji Polskiej.

- Niestety właśnie dowiedziałam się, że decyzją "zarządu TVP" moja przygoda z tym programem została przerwana... - ogłosiła.

Była już jurorka "Dance Dance Dance" postanowiła przy okazji podziękować wszystkim osobom, które sprawiły, że jej przygoda na planie programu była tak wyjątkowa. Nie zabrakło ciepłych słów w kierunku koleżanki i kolegi z jury, czyli Idy Nowakowskiej i Roberta Kupisza.

Dziękuję Tym, którzy we mnie uwierzyli i zaufali. Dziękuję dobrym Duchom i Ludziom z TVP, dziękuję Produkcji i moim wspaniałym kolegom Idzie i Robertowi za ciepłe i otwarte przyjęcie mnie do swego grona. Dzięki Wam czułam się "na swoim miejscu". Dziękuję... - czytamy we wpisie.

Anna Mucha szczerze przyznaje jednak, że nie rozumie, dlaczego TVP zerwało z nią współpracę.

- Jest mi przykro i nie rozumiem tej decyzji, ale jak to mówią: niech żyje wolność i swoboda - dodała na koniec.

Trzecia edycja "Dance Dance Dance" rusza 5 marca. W obsadzie nowego sezonu znaleźli się m.in. Roksana Węgiel, Damian Kordas i para znana z programu "Rolnik szuka żony", Marta Paszkin i Paweł Bodzianny.

Będzie wam brakować Anny Muchy na stanowisku jurora?

ZOBACZ TEŻ: Prowadzący 3. edycji "Dance Dance Dance" wybrani. Nie będą to Tomasz Kammel i Tamara Gonzalez Perea