Anna Mucha zagra w "Kogel-mogel 3". Aktorka o nowym wyzwaniu aktorskim poinformowała swoich fanów na Instagramie. Jakiś czas temu zamieściła fotografię pod którą dodała opis: "Kochani, chciałabym podziękować wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki, którzy we mnie wierzyli (wierzą) i mi kibicują. Udało się! Dziś rozpoczęłam zdjęcia do nowego filmu, jestem super szczęśliwa!" - napisała wtedy Anna Mucha. Nie wiadomo jednak było, o jakim filmie mówiła aktorka. Teraz, rozwiała wszystkie wątpliwości obserwatorów.

Anna Mucha zagra w "Kogel-mogel 3"

Anna Mucha dołączyła do obsady filmu "Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3". Na Instagramie pokazała wczoraj zdjęcie z planu filmu, na którym pozuje na polu, w towarzystwie Nikodema Rozbickiego. Młody aktor również został obsadzony w filmie. Na fotografii, obydwoje są już po charakteryzacji i czekają na rozpoczęcie zdjęć do filmu. W jakie role się wcielą?

Kogel-mogel 3: pełna obsada. Kto zagra?

Trzecia część kultowej polskiej komedii wejdzie do kin już w 2019 roku. Oprócz aktorów znanych z poprzednich części filmu (Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Grażyna Błęcka-Kolska, Katarzyna Łaniewska, Jerzy Rogalski), zobaczymy również nowe twarze. Jak donosi portal se.pl, znana jest już pełna obsada "Kogel-mogel 3". I tak, według informacji tabloidu, w filmie zobaczymy takich aktorów, jak:

Maciej Zakościelny  - ​Piotruś, syn Wolańskich
Aleksandra Hamkało  - Agnieszka, córka Wolańskich
Nikodem Rozbicki  - Marcin, syn Kasi
Katarzyna Skrzynecka - żona Piotrusia
Joanna Jarmołowicz  - policjantka
Wojciech Solarz - policjant

Nie potwierdziły się więc plotki, jakoby w roli Piotrusia miał wystąpić Mikołaj Roznerski. Oprócz wyżej wymienionych aktorów, role w "Kogel-mogel 3" otrzymali też Monika Dryl, Elżbieta Romanowska, Michalina Sosna, Anna Mucha i właśnie Mikołaj Roznerski. Nie wiadomo jednak jeszcze, w jakich bohaterów się wcielą.