Anna Mucha jest jedną z najbardziej lubianych i popularnych aktorek w Polsce. Sympatię widzów zjednała sobie, wcielając się w Magdę w serialu "M jak Miłość". Wystąpiła również w takich filmach, jak "Panna Nikt", "Młode Wilki" czy w słynnej "Liście Schindlera". Dziś fani najczęściej "spotykają" Muchę na Instagramie, gdzie jest niezwykle aktywna, porusza kwestie ważne społecznie oraz serwuje porządną dawkę dobrego humoru. Gwiazda ma już prawie 725 tysięcy followersów! Drugim miejscem, gdzie fani mogą regularnie znaleźć swoją idolkę, jest teatr:

To dla mnie niezwykle zobowiązujące i wzruszające, gdy ktoś decyduje się spędzić w moim towarzystwie czas i kupuje bilet na któryś z moich spektakli. Mam poczucie odpowiedzialności i robię wszystko, żeby to nie były zmarnowane pieniądze… Dobre recenzje i uznanie publiczności to najcenniejsze nagrody - mówi Mucha w "Gali".

Zaprosiliśmy Annę Muchę do Jerozolimy nieprzypadkowo. Otóż Izrael to jedno z jej ulubionych miejsc na świecie - a ten aktorka zjeździła wzdłuż i wszerz.

Tu jest to, czego potrzebuję: jedzenie, słońce, radośni i otwarci ludzie, bliska nam, Polakom, kultura i plaża - tłumaczy Mucha. - A wszystko w zasięgu kilku godzin od momentu wyjścia z domu. (...) Każdy powinien przynajmniej raz w życiu odwiedzić Jerozolimę, poczuć wyjątkowość tego miejsca, zmierzyć się z jego historią, kulturą, energią.

Anna zdradza, że wkrótce jej pasja podróżnicza będzie miała nową odsłonę. Chodzi o specjalny program na Instagramie.

Mogę tylko zdradzić, że przy tym pomyśle udaje mi się połączyć moją pasję podróżowania z wielkim głodem… nowych znajomości.

A jeśli już wspominamy o "głodzie", to Mucha w "Gali" po raz kolejny podkreśla, że "z dietami nigdy nie było jej po drodze". Ale, co ciekawe, ostatnio dostała propozycję zagrania... anorektyczki!

Co biorę jako świadectwo wiary w mój talent aktorski! - śmieje się gwiazda. - Ale honorarium, które mi zaproponowano, było głodowe, więc musiałam zrezygnować…

Anna Mucha szczerze przyznaje, że ma już dziś ten komfort, że może wybierać - role, propozycje zawodowe, wyzwania. Tym bardziej, że wie doskonale, że to nie pieniądze i sława są w życiu najważniejsze. A co w takim razie liczy się najbardziej dla aktorki?

Moje dzieci - odpowiada natychmiast.

Całą rozmowę z Anną Muchą przeczytasz w nowej "Gali", która już od 20 października w sprzedaży. Po raz pierwszy aż... 164 strony za jedyne 5,99 zł! Numer w sprzedaży również z filmem "Tajemnice Joan" z Judi Dench.