Coraz więcej gwiazd polskiego show biznesu decyduje się na wydanie własnej książki. To jedno z najbardziej dochodowych przedsięwzięć, a w szczególności jeśli opowiada o prywatnym życiu gwiazdy i zdradza nieznane dotąd smaczki.

Wśród celebrytek, które są szczęśliwymi mamami toczy się batalia na poradniki dotyczące wychowywania dziecka. Te wyrastają jak grzyby po deszczu i choć mogłoby się wydawać, że właśnie w tej tematyce osiądzie gwiazda Anna Mucha, ta zaskoczyła swoich fanów zupełnie czymś innym! Jak się okazuje, aktorka postanowiła napisać przewodnik o... Toskanii! 

Co gwiazdę "M jak Miłość" łączy z bajeczną krainą Włoch? Między innymi jej mąż Marcel Sora, który właśnie stamtąd pochodzi. Aktorka pokochała nie tylko przystojnego Marcela, lecz również miejsce, w którym się urodził. Nie ma się czemu dziwić, w końcu, jak można nie ulec urokowi skąpanej w słońcu Toskanii?

W książce Anny Muchy ma się pojawić spory wkład jej ukochanego, a w tym prywatne zdjęcia pary. Zobaczcie, jak "Włoszka" Ania prezentuje się na okładce! 

Jesteście ciekawi jej poradnika "Toskania, że Mucha nie siada"?

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Anna Mucha - Znowu się odchudza?