Anna Mucha to jedna z nielicznych gwiazd przedstawionych pozytywnie w książce Kuby Wojewódzkiego. Gwiazdor TVN opisał swoją byłą partnerkę w bardzo ciepły i czuły sposób. - Byłaś moim najpiękniejszym dopełnieniem - napisał dziennikarz o aktorce "M jak miłość". Ania Mucha miała zresztą okazję przeczytać fragmenty autobiografii Wojewódzkiego na swój temat jeszcze zanim książka trafiła do druku. - Przeczytałam tylko to, co napisał o mnie. Mój prawnik się ucieszył - wyznała. To, co Kuba napisał o ich relacji sprzed lat musiało mocno ją rozczulić. Gwiazda nie potrafiła ukryć wzruszenia, gdy na jednym z eventów usłyszała od dziennikarki pytanie na temat książki.

- Myślę, że miałam dużo szczęścia, że mieliśmy szansę poznać siebie tak dobrze, tak inaczej, tak wyjątkowo - powiedziała ze łzami w oczach w rozmowie z redaktorką Party.pl.

Anna Mucha o książce Wojewódzkiego

Co ciekawe, w ten sposób Anna Mucha przerwała trwające od lat milczenie na temat jej związku z Kubą Wojewódzkim. 

- Zabawne, że po tylu latach od rozstania zmusza mnie, żebym się jakkolwiek wypowiadała na ten temat. Do tej pory tak dobrze mi szło - przyznała ze śmiechem przed kamerą.

Przypomnijmy, że Anna Mucha i Kuba Wojewódzki zaczęli się ze sobą umawiać w 2003 roku. Ich szeroko komentowany w mediach związek rozpadł się po czterech latach.

Zdjęcia Anny Muchy i Kuby Wojewódzkiego znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: WOJEWÓDZKI szczerze o Agnieszce Chylińskiej w swojej książce. Co napisał?