Anna Popek wzbudziła niedawno spore zamieszanie. Dziennikarka pojawiła się na konferencji prasowej i uśmiechnięta pozowała u boku nowego prezesa TVP, Jacka Kurskiego. Fani nie pozostawili na niej suchej nitki!

Początkowo pojawiły się informacje, że Kurski zamierza obsadzić Popek na stanowisku szefowej TVP Polonia! Pojawienie się więc u boku prezesa nie spotkało się ze zrozumieniem.

 Na Facebooku prezenterka pojawiła się więc masa nieprzychylnych komentarzy, w której zarzucano jej "bycie pupilką prezesa". Anna Popek, by skończyć z dyskusją pod jej zdjęciami, wydała oświadczenie.

"Szanowni Państwo, zapewne zauważyli Państwo, że niektóre wpisy zostały usunięte. usunęłam i usuwać będę wszystkie te komentarze, które są wulgarne i obraźliwe, które naruszają normy społecznej komunikacji. Chętnie zapoznam się z Państwa opinia na temat bieżących wydarzeń, ale nie zgadzam się na naruszanie mojego dobrego imienia. A zatem proponuję ważyć słowa, lub dobierać słowa. Mogę polecić też słownik synonimów - jako pewną pomoc." - napisała dziennikarka.

Co sądzicie o zachowaniu Anny Popek?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Anna Popek - Zostanie dyrektorem w TVP? A co z innymi gwiazdami?