Rozbierana sesja zdjęciowa Anny Popek w "Playboyu" miała być największą tajemnicą magazynu. Jako pierwszy informacje na ten temat ujawnił "Super Express". Pomimo braku oficjalnego potwierdzenia, informatorzy tabloidu już donoszą, że "trwają prace nad sesją znanej dziennikarki". Czy to oznacza, że wkrótce cała Polska zobaczy Annę Popek nago? Nie do końca. Większość źródeł podaje, że jeśli sesja prezenterki TVP w popularnym magazynie dla mężczyzn rzeczywiście ma dojść do skutku, to raczej będą to dość zachowawcze ujęcia w stylu ubiegłorocznej sesji Joanny Przetakiewicz, która nie zdecydowała się na pełną nagość, a jedynie ujęcia w bieliźnie i topless.

Anna Popek nago w "Playboyu"?

Anna Popek na razie unika jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy rzeczywiście rozbierze się dla "Playboya". Zamiast tego, udzieliła dość mylącej wypowiedzi. 

Są rzeczy, których kobieta nie powinna odsłaniać dla dobra samej siebie. Poza tym tajemnica jest bardziej pociągająca niż odkrycie wszystkiego. Więc jeśli chce się być atrakcyjną, trzeba zostawić coś tylko dla siebie i tej jedynej ukochanej osoby - powiedziała dziennikarka.

W oczekiwaniu na oficjalne potwierdzenie informacji na temat rozbieranej sesji Anny Popek w magazynie "Playboy", możecie obejrzeć seksowne zdjęcia prezenterki w naszej GALERII >>