Anna Popek do niedawna kojarzyła się widzom jedynie jako prowadząca Pytanie na Śniadanie. Dziś kariera prezenterki nabrała tempa. W kwietniu odeszła z porannego programu, by poprowadzić program Świat się kręci na zmianę z Arturem Orzechem i Agatą Młynarską.

Od niedawna mamy okazję widzieć Annę Popek w kolejnej nowej roli. Tym razem prezenterka sprawdza się jako gospodyni programu Akcja wakacje. Zmiany w życiu Anny Popek nastąpiły również w życiu prywatnym. Gwiazda kupiła nowe mieszkanie, które urządzała pod czujnym okiem specjalistów. Efektami pochwaliła się wówczas na Facebooku. To jednak nie jedyna zmiana.

Zaledwie dwa miesiące temu prezenterka przefarbowała włosy na ciemniejszy kolor i zdecydowała się na ostre cięcie. Za zmianę jej wizerunku odpowiedzialna jest Malwina Wędzikowska, znana stylistka, która na co dzień zajmuje się wizerunkiem gwiazd w Tańcu z Gwiazdami.

Dziś Anna Popek po raz kolejny zaskakuje swoich fanów. Prezenterka dodała na Instagrama zdjęcie bez makijażu. Zdjęcie zostało zrobione podczas nagrywania programu Akcja wakacje.

Jak podoba się Wam Anna Popek w takim wydaniu?

Przeczytaj także: Anna Popek ma dziś urodziny. Tak gwiazda TVP zmieniała się na przestrzeni lat [ZDJĘCIA]>>