Po przejęciu władzy przez partię Prawo i Sprawiedliwość w jesiennych wyborach parlamentarnych, wiadomo było, że jedną z pierwszych instytucji, w której zajdą zmiany, będą media publiczne. Telewizja Polska poszła na pierwszy ogień. Nowy prezes Jacek Kurski rozpoczął proces, który trwa do dziś. Jednymi z pierwszych dziennikarzy, którzy pożegnali się z pracą, byli Piotr Kraśko (który pracował w TVP przez 25 lat, a ostatnio jako szef "Wiadomości"), Hanna Lis(która prowadziła "Panoramę"), czy Beata Tadla

Większość z nich deklarowała, że nie wie, co będzie dalej robiła. Plany dotyczyły m.in. napisania książki i remontu domu (Beata Tadla) czy zajęcia się zupełnie inną tematyką (Hanna Lis). Natomiast ostatnio sytuacja zaczyna się krystalizować. Podobno Hanna Lis planuje przejść do TVN Style (to informacje niepotwierdzone), a Piotr Kraśko zastąpił Bartosza Węglarczyka w "Dzień Dobry TVN".

Jednak taki los nie dotknął wszystkich. Sporo mówiło się o tym, że nowi włodarze stacji darzą sympatią prezenterką Annę Popek. Zbiegło się to z informacją, że Popek poprowadzi w TVP dwa programy: kulinarny oraz podróżniczy. Co więcej, ostatnio Anna odeszła z "Pytania na śniadanie", aby rozpocząć współprowadzenie programu "Świat się kręci" - na zmianę z Arturem Orzechem i Agatą Młynarską.

Okazuje się również, że koniec roku był dla Anny Popek bardzo pracowity z innego względu: gwiazda kupiła nowe mieszkanie, które starannie urządzała pod okiem specjalistów. Wynajęła do tego m.in. dekoratorkę wnętrz Magdalenę Miśkiewicz. W związku z ukończeniem prac, Anna Popek pochwaliła się efektami na Facebooku. Fani mogą zobaczyć fragment salonu oraz kuchni gwiazdy. Jak oceniacie te wnętrza? Gustowne?

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: Anna Popek z córkami - sesja w GALI [ZDJĘCIA]

Lubisz Gala.pl? Polub nas na Facebooku!