Odkąd Anna Popek rozstała się z Konradem Komornickim, media nie przestają poszukiwać dowodów na to, że dziennikarka znalazła nowego partnera.

Miesiąc temu w tabloidach pojawiły się zdjęcia prezenterki z tajemniczym mężczyzną, jednak szybko okazało się, że był nim tylko kolega z pracy...

- Wychodziliśmy z telewizji, mówię: „Patrz Piotrek, stoją fotoreporterzy”. On mówi: „Ach, to chodź, wyjdziemy razem, napiszą, że jesteśmy parą”. Mówię: „Nie napiszą”. Jechałam akurat na kolejne zdjęcia, a on skończył swój dyżur. Rzeczywiście zrobili nam zdjęcia. A Gronau mówi: „Chodź, teraz staniemy, będziemy się namiętnie całować, to dopiero będzie afera”. Mówię: „Nie, już nie przesadzajmy, jak my to odkręcimy potem, nie da rady”. I grzecznie odprowadził mnie do samochodu, ja pojechałam do swoich zajęć, on do swoich." - powiedziała Anna Popek w rozmowie z serwisem "Newseria Lifestyle".

Okazuje się jednak, że prowadząca "Pytanie na Śniadanie" nie poszukuje miłości, a bycie singielką jej odpowiada!

- Teraz mam taki etap w życiu, że wychowuję córki, mieszkamy sobie razem, żyję w celibacie, bardzo mi z tym jest dobrze. Nie rozpraszam się niepotrzebnymi rzeczami.

Kto wie, może wiosna sprawi, że dziennikarka zacznie bardziej przychylnie patrzeć na innych mężczyzn.

Domyślamy się, że lista kandydatów chętnych na bliższe poznanie prezenterki nie ma końca...

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Anna Popek - Nie znosi się z Moniką Zamachowską?!