Anna Popekna dniach ma dołączyć do zespołu tworzącego Teleexpress - jednego z najstarszych i najpopularniejszych serwisów informacyjnych w kraju. Prezenterka ma zająć miejsce jednej z dotychczasowych gospodyń programu, która już wkrótce urodzi dziecko i przejdzie na urlop macierzyński. Co ciekawe, ta zmiana zbiega się w czasie z faktem, iż kilka tygodni temu z Teleexpressu odszedł Maciej Orłoś. Dziennikarz kojarzony przez lata głównie z tym formatem pożegnał się z nim po 25 latach pracy!

Jak pisze dzisiejszy Super Express, angaż do programu ma być dla Anny Popek formą „pocieszenia" po tym, jak zapadła decyzja w sprawie długo zapowiadanego programu Co słychać, Polsko. Ten ze względów finansowych finalnie jednak nie powstanie. Popek miała być jego twarzą i główną prowadzącą a format miał być alternatywą dla Świat się kręci Agaty Młynarskiej, który w czerwcu po trzech latach zdjęto z anteny TVP 1. Przypomnijmy: w ostatnich tygodniach nadawania wieczornej audycji do zespołu dołączyła właśnie Anna Popek, która zastąpiła wówczas innego prowadzącego format – Macieja Kurzajewskiego.

Zobacz: ANNA POPEK I AGATA MLYNARSKA  Pozują razem w programie "Świat się kręci"

Dziennikarka znana głównie dzięki Pytaniu na śniadanie może ostatnio mówić o naprawdę dobrej passie zawodowej. Oprócz Teleexpressu prowadzi również obecnie program o podróżach i zdrowiu dla seniorów Po prostu zdrowie.

Czy jednak sprawdzi się ona w zupełnie nowym dla siebie formacie? W końcu nigdy wcześniej nie prowadziła serwisów informacyjnych. Mając na uwadze jej wieloletnie doświadczenie telewizyjne raczej możemy być spokojni. A nawet jeśli będzie miała problemy z oswojeniem treści newsowych to z pomocą na pewno przyjdą jej pozostali prowadzący Teleexpress: Beata Chmielowska-Olech, Michał Cholewiński i Marta Piasecka.

Będziecie oglądali Teleexpress prowadzony przez Annę Popek?