Anna Popek, znana wcześniej jako jedna z prowadzących "Pytanie na śniadanie", przeżywa w 2016 roku prawdziwy renesans kariery telewizyjnej. Prezenterka już niebawem poprowadzi dwa nowe programy: kulinarny oraz podróżniczy. Ich premiera jest przewidziana na jesień tego roku. Co więcej, ostatnio Anna odeszła z "Pytania na śniadanie"aby rozpocząć współprowadzenie programu "Świat się kręci" - na zmianę z Arturem Orzechem i Agatą Młynarską.

Okazuje się również, że koniec roku był dla Anny Popek bardzo pracowity z innego względu:gwiazda kupiła nowe mieszkanie, które starannie urządzała pod okiem specjalistów. Wynajęła do tego m.in. dekoratorkę wnętrz Magdalenę Miśkiewicz. W związku z ukończeniem prac, Anna Popek pochwaliła się niedawno efektami na Facebooku. 

To nie koniec zmian w życiu dziennikarki. Właśnie okazało się, że zmiany objęły również jej wygląd. Prezenterka znacznie skróciła włosy i przefarbowała je na ciemniejszy kolor. Za tę metamorfozę jest odpowiedzialna Malwina Wędzikowska, która pracuje na co dzień jako specjalistka od wizerunku w "Tańcu z gwiazdami".

Jak oceniacie zmianę w wyglądzie Anny Popek?

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: Anna Popek z córkami - sesja w GALI [ZDJĘCIA]

Jesteśmy też na Facebooku i na Instagramie!